Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uczucie wiecznego strachu mimo braku powodów


bartekwroclove

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry mam na imię Bartek,trafiłem tutaj z pytaniem na które nie znam odpowiedzi może ktoś z Was ma podobą sytuacje do mojej.

 

Od kilkunastu dni mam takie dziwne uczucie jak ma osoba która nagle przestraszy się czegoś .ból w klatce piersiowej i takie jakby uczucie strachu (mimo,że nie mam czego bać się, większych problemów życiowych tez nie mam) Kiedyś miałem podobną sytuacje zrobiłem badania serca miałem sprawdzane płuca i okazało się,że jestem zdrowy.Takie uczucie mam raz na miesiąc może dwa od roku i trzyma mnie róznie raz kilka godzin innym razem kilka dni teraz natomiast jest to nasilone tak zle jeszcze nie było.

Nie wiem co powinienem zrobić do psychiatry chyba nie muszę iść skoro psychicznie czuję się dobrze? ten strach nie dotyczy tego,że boję się czegoś tylko fizycznie jest uczucie strachu(ból)

z góry dziękuję za wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartekwroclove, psychosomatyka czyli Nie istnieje taka choroba ciała, która byłaby oddzielona od duszy. Być może coś Cię męczy,trapi objawia się to takimi bólami,tym bardziej,że wyniki masz dobre.Przeżyłeś lub przezywasz jakieś stresowe sytuacje z którymi sobie nie radzisz?Zastanów się nad tym

pomyślałabym w Twoim przypadku o psychoterapii ponieważ takie reakcje ciała mają swoją przyczynę warto by dociec skąd one się wzięły,popracować nad nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×