Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co myślicie o tym użądzeniu może zadziała


Gość Jablonix

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam podobne użądzenie tylko że BT-7, ale to też maszyna CES.W tym wszystkim chodzi o to że podłanczasz dwa klipsy, które emitują prąd.Wszystko jest zasilane baterią 9V.Może powiem o własnych doświadczeniach z tymi urządzeniami.Zaczne od skutków ubocznych, u mnie był jeden i był nim ból głowy.Z pozytywnych rzeczy to co mi się podoba to wyraźne sny, które pamiętam ze szczegółami.I ostatecznie to o co wszystkim chodzi, doznaje czegoś w rodzaju euforii, dziwnych uniesień, zwłaszcza gdy słucham muzyki.Wyleczyć mnie to co prawda nie wyleczyło, ale jest to doskonała maszynka, której używam do dnia dzisiejszego(nawet dzis robiłem godzinną sesje) jako dodatek do leczenia.Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze coś, taką maszynke powinno się przez pierwszy miesiąc stosować codziennie(okolo 40 min dziennie).Później już mniej i wedle potrzeby.

Lucid, tylko że ja kiedyś czytałem że te sny to niby skutek uboczny i że po miesiącu wszystko wraca do normy.Ja mam tą maszynke już z pół roku i za każdym razem gdy jej używam to lepiej zapamiętuje sny.Normalnie zapamiętuje jeden do dwuch snów dziennie, a po tej maszynce nawet do 5ciu.Jeśli wiesz jak taką maszynke skonstrułować to lepiej samemu ze względu na koszty.A słyszałeś o czymś takim jak"Calea Zacatechichi"?To jest zioło, które wywołuje świadome sny, planuje niebawem przetestować :mrgreen: Oczywiście zdam recenzje.Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calea Zacatechichi
Wiesz jaki to syf... Smakuje jak wszystko co gorzkie na tym świecie. Trudno powiedzieć czy działa, bo nie dałem rady zjeść tyle ile trzeba :roll: Przymierzam się do próby korzenia afrykańskiego. Może lepiej będzie smakować :D

 

Pozdrawiam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×