Skocz do zawartości
Nerwica.com

[KATOWICE]


Rekomendowane odpowiedzi

Katowice i Ruda Śląska:

Obchody Międzynarodowego Dnia Zdrowia Psychicznego pod hasłem „Sztuka Zdrowienia” 7 września Rynek w Katowicach i 15 września Burloch Arena w Rudzie Śląskiej.

Program obchodów:

7 września 2018 (piątek) Teatr Śląski i plac przy teatrze ul. Rynek 10 w Katowicach
• godz.: 10.00 – 14.00 kiermasz prac plastycznych ośrodków zajmujących się pomocą dla osób po kryzysach psychicznych na placu przed Teatrem Śląskim.
• godz.:12.00 – 12.30 koncert zespołu Nate Nation Orchestra przed Teatrem Śląskim.
• godz.: 13.00 – 13.30 wspólny spektakl teatru Fabryka Kultury oraz osób z doświadczeniem kryzysu psychicznego przed Teatrem Śląskim.
• godz.: 14.00 – 16.00 konferencja w Sali kameralnej Teatru Śląskiego pt.: „Sztuka jest zdrowieniem – zdrowienie jest sztuką”, z udziałem osób po kryzysach psychicznych, ich rodzin, opiekunów oraz profesjonalistów zajmujących się pomocą tej grupie osób. W czasie konferencji zaprezentowana zostanie 20 – letnia działalność Środowiskowego Domu Samopomocy przy Śląskim Stowarzyszeniu „Ad Vitam Dignam” oraz poezja osób po kryzysach psychicznych.

15 września (sobota) IV BIEG DLA ZDROWIA PSYCHICZNEGO
• godz. 11:00 Burloch Arena Ruda Śląska przy ul. Bytomskiej
Dystanse: 
• bieg 2,5 km lub 5 km. 
• Nordic Walking 5 km. 
• osoby na wózkach inwalidzkich wg. ustalonego planu wyścigu na stadionie. 
Wydawanie numerów startowych w dniu biegu w godzinach 09.00 – 10.45. 
Zgłoszenia przyjmowane są do 14.09.2018 do godz. 11.00 przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: www.szpitalruda.pl
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, 

 

Mieszkam w okolicy Katowic, mam 28 lat jestem młodą osobą, która chciałaby przeżyć swoje życie tak jak jak codziennie przeżywa je w głowie. 

Bez zatrzymywania swojego potencjału przez lęk i wycofanie, pomieszane z brakiem pewności siebie i poczuciem wyizolowania. 

Widzę, że wpisy są z przed kilku lat, nie mniej jednak mam ogromną nadzieję że ktoś się do mnie odezwie. 

Powiem tak, mam już tak dosyć tej choroby że chcę w końcu coś zmienić tak naprawdę, myślę że mam złoty klucz w ręku ale potrzebuje osób które też mają w sobie na tyle determinacji, żeby w końcu zacząć żyć jak każdy człowiek na to zasługuje, szczęśliwie i bez strachu. 

Nie wiem czemu osoby, które tutaj się pojawiły nie zostawiły namiaru na siebie, ja zostawiam swój adres e mail jeśli ktoś jest gotowy na zmiany i na duże wsparcie psychologiczne i pozytywną energię w dużej dawce zapraszam do kontaktu. Jestem osobą bardzo empatyczną i chcę poznać w końcu kogoś kto zrozumie. 

 

Uważam, że tej choroby nie da się pokonać w pojedynkę, czas wyjść i zacząć walczyć o siebie ludzie. 

 

podaję maila : slonce8864@onet.pl

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×