Skocz do zawartości
Nerwica.com

[KATOWICE]


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

po długich latach życia z depresją, problemami z odżywianiem - a w związku z tym, po wielu doświadczeniach terapeutycznych - polecam Wam 5-dniową terapię grupową w Feniksie - ośrodek jest przy Witosa. Spotkania są w intensywnym trybie i choć było to dla mnie emocjonalnie trudne, to skorzystałam bardzo. Widzę to chyba najbardziej po mojej rodzinie. Do pogodzenia z aktywnym życiem zawodowym - zajęcia mieliśmy w późnych godzinach popołudniowych. Teraz czeka mnie dalsza praca nad sobą - może Wam też będzie to pomocne - tel. 209 83 12 (chyba nic się nie zmieniło, ale mieli też stronę zawsze)

 

powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też uczestniczyłam w tej terapii. Mam bardzo mieszane odczucia jej dotyczące - moim zdaniem jedynie trzy osoby zachowywały się tam profesjonalnie. W pewnym momencie miałam wrażenie, że zwariuję; czułam się bardzo osaczona relatywizmem terapeutów i bezustanną analizą prowadzącej do protekcjonalnego traktowania pacjentów. Brakowało mi empatii i spokoju, ale to moje subiektywne przeżycia.

 

Ze swojej strony polecam pana Ireneusza Dziaska, który pracuje jako psycholog i psychoterapeuta. Nie wiem, czy gdziekolwiek przyjmuje prywatnie, ale jest ordynatorem dziennego oddziału nerwicowego właśnie w katowickim Feniksie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

przeczytałem całe 10 stron i nie uzyskałem nic konkretnego , ale chciałbym bardzo prosić o jakiś namiar na dobrego psychologa , (nerwica, depresja) byłbym ogromnie wdzięczny bo już nie daję rady i postanowiłem szukać pomocy u specjalisty bardzo dziękuję o jaką kolwiek pomoc z waszej strony. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !! Serdecznie zapraszam na mitingi AD.-samopomocowej grupy wsparcia -Depresanci. 21 stycznia 2012r. odbędzie się 1 miting w tym roku przy ul.Zwycięstwa 6 Czeladż (Piaski) o godz.11-13 tej chętni mile widziani. Przyjdż ,posłuchaj,zobacz miłą atmosferę w prawdziwym gronie rodzinnym -może ZOSTANIESZ? Będziesz mógł zadawać pytania,jeśli nie chcesz zabierać głosu-nie musisz. 12 tradycji, 12 kroków,pytania, dyskusje. Miting -rozpoczyna się Słowami nadziei na lepsze samopoczucie :Użycz mi pogody ducha ! Jestem Depresantem od wielu ,wielu lat,przebywałam na 3 mies.oddziale dziennym na terapii ,od 2 lat jestem na całorocznym 5 godz. oddziale samopomocy :Ostoja:.A prawie od 2 lat na mitingach AD. 1 krok ten najważniejszy-czyli rdzeń już przeszłam bo od tego trzeba zacząć,teraz chcę iść następnym .Wzmocniłam się duchowo i chcę poprowadzić mitingi :koleżanka wyjeżdża (a szkoda zostawiać tak samemu sobie).Wtedy na marne poszłyby te spotkania które nazywają się grupą wsparcia. To na tyle. Proszę o kontakt tel.

 

TEL. KONTAKTOWY : 669831248 lub (32)-7492310

 

SERDECZNIE ZAPRASZAM

 

-- 22 sty 2012, 01:33 --

 

Witam!! :uklon: Czy nie ma już chętnych z okolic Czeladż ,Będzin, Sosnowiec, Wojkowice ,Katowice itd., Żeby chociaż przeczytać i coś nie coś napisać ,dowiedzieć się .. ZAPRASZAM chętnych ,choćby na te kilka słów .

 

POZDRAWIAM GORACO i życzę miłego wieczoru i dobrych myśli ,które tak relaksują ponoć przed snem.

:papa:

 

-- 27 sty 2012, 00:47 --

 

Witam serdecznie!! Ze względu na tymczasowe trudności techniczne MITINGI w Czeladzi Grupy wsparcia Depresan odbędą się przy ul.Dziekana 2 c/ 31 Czeladż (Piaski) godz. 11 -13tej, ZAPRASZAM za przybycie dziękuje . pozdrawiam :papa:

 

-- 02 lut 2012, 02:16 --

 

margotz57, Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych w sprawie MITINGU :AD. w CZELADZI.

 

 

Koleżanka która podjęła się prowadzenia mitingów w ubiegłym ROKU musiała zrezygnować z powodów osobistych. Ja jestem uczestniczką tych mitingów prawie od początku powstania. Gdy się dowiedziałam -co to będzie ??? mimo iż ostatnio ponoć spotykało się tylko 2 ,3 osoby ze względu na aurę i stan zdrowia. Ludzie byli załamani - co teraz będzie z NAMI ? pytali i zadzwonili do mnie bo jestem chora,a Małgosia taka bratnia dusza . Po jakiejś chwili powiedziałam :przemyślę " to dam Wam znać. Musiałam to wszystko szybko przemyśleć " już tylko trochę soboty ,niedziela w poniedziałek trzeba dać DECYZJĘ "- robiło się nerwowo za krótki czas (za mało ) .To duża odpowiedzialność,choćby się wydawało ,że to błahostka zorganizować takie mitingi,owszem TAK (trzeba mieć : TROCHĘ :chęci i zapału, ALE bardzo ważne jest zapewnienie lokalu na spotkania : wtedy ,gdy ludzie ,firmy ,instytucje nie chcą się przychylić do udostępnienia lokalu bez opłat lub jakiejś części tylko.Przy niewielkiej ilości uczestników-w pon.,trochę podzwoniłam i NIC.Było naprawdę gorąco i znów NIC. Więc postanowiłam że nie mogę zostawić od tak sobie nawet 2 osób jeśli tylko tyle by było teraz. Koledzy wydzwaniali ze zniecierpliwieniem -co to będzie ?,co nawet stan zdrowia im się pogorszył.NO !!-jakże to ludzi zostawić??, więc do czasu znalezienia lokalu MITINGI będą odbywać się u mnie .

ZAPRASZAM NA MITINGI AD. w CZELADZI: Czeladż -(Piaski) ul. DZIEKANA 2 c /31. TEL. Kont. 669831248 lub:(32) 7492310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pytacie o panią Annę Dudę. Chodzę do niej na terapię od ponad roku w Sosnowcu, ale wiem też, że ma gabinet w Katowicach. Rok jak na terapię to nie jest długo, ale już dostrzegam zmiany, mój chłopak też to widzi:) Myślę, że warto ja polecić. To jest jej numer: Anna Duda tel. 600764645.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie super jest Pani Maja Zachariasiewicz (dawniej Kowalska) ze szpitala w Szopienicach. Jak do mnie napiszesz podam Ci numer telefonu, bo chcę jej sie odwdzięczyć. Ma jakieś wewnętrzne ciepło, mozna jej zaufać. Skutecznie wyciągnie z różnych historii.

Elka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie super jest Pani Maja Zachariasiewicz (dawniej Kowalska) ze szpitala w Szopienicach. Jak do mnie napiszesz podam Ci numer telefonu, bo chcę jej sie odwdzięczyć. Ma jakieś wewnętrzne ciepło, mozna jej zaufać. Skutecznie wyciągnie z różnych historii.

Elka

 

Też znasz Panią Maję? Jest OK. Dużo dobrego o niej słyszałem. Znajomi chodzili do niej do gabinetu.

Pozdrawiam Elkę.

Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyplomowany i praktykujący masażysta oraz terapeuta kinesiotapingu oferuje masaż i terapię kinesiotaping z dojazdem do Państwa domu.

 

 

Oferuję masaż:

 

 

-leczniczy

 

-relaksacyjny

 

-antycellulitowy

 

-gorącymi kamieniami z możliwością aromaterapii

 

-sportowy

 

-izometryczny

 

-drenaż limfatyczny.

 

 

 

Zajmuję się m.in.:

 

 

-likwidacją bólów kręgosłupa i stawów obwodowych.

 

-niwelowaniem skutków stresu

 

-walką z depresjami i nerwicami

 

-polepszeniem odżywienia skóry

 

-walką z cellulitem

 

-usuwaniem obrzęków

 

-Kinesiotapingiem - leczniczą aplikacją specjalnych plastrów.

 

 

 

 

Masaż wpływa na:

 

Skórę

 

-ułatwia oddychanie skórne

-poprawia odżywianie skóry

-przyspiesza obieg krwi i limfy w naczyniach skórnych

-poprawia jej elastyczność i jędrność, a co za tym idzie poprawia jej wygląd.

 

Wygląd

 

-pomaga zwalczać cellulitis

-zwiększa zdolność mięśni do pracy

-poprawia napięcie i elastyczność mięśni

-regeneruje po długotrwałym wysiłku fizycznym

-układ krwionośny i limfatyczny

-poprawia pracę układów (gimnastyka naczyń)

-ułatwia odpływ krwi żylnej

-zmniejszając opór krwi w tętnicach ułatwia pracę serca

 

Układ nerwowy

 

-działa uspokajająco i relaksująco

-łagodzi objawy stresu

 

 

phpxm9iia.jpg

 

Kinesio-Taping.jpg

 

więcej informacji znajdziecie Państwo na: http://www.masaz-katowice.prv.pl

 

 

Serdecznie Zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzę na terapię do Poradni MSWiA na Głowackiego.Leczę się na depresje już bardzo długo. Miałam już parę prób samobójczych. Do tej pory chodziłam tylko do psychiatry. Psycholog wydawał mi się nieosiągalny. Byłam w takim stanie że nie widziałam szans w pomocy psychologa. Przez przypadek trafiłam do pana mgr Łukasza Krawczyka. Zaskoczyłam się bo mimo młodego wieku okazało się że psycholog jest gotowy na pracę i rozumie moje kłopoty. Mam nadzieje że terapia pomoże bo już tracę nadzieje na powrót do zdrowia. Chyba polecam Pana Łukasza Krawczyka. M.S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :) chcialam zapytac czy nie wiecie gdzie i czy w ogole ma prywatny gabinet Bartosz Wrona bo czytałam o nim same pozytywne opinie w ogole ktos z was chodzil moze do tego lekarza pozdrawiam

 

-- 18 lut 2012, 22:35 --

 

znalazlam jeszcze Pania Urszula Sołtys-Para i Aleksandra Paruzel moze na tych lekarzy temat cos wiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy.

 

Poszukujemy dobrego, psychoterapeuty w miastach: Katowice, Mysłowice, Jaworzno, Chrzanów.

W jednym z tych miast.

 

Szukamy osoby starszej, doświadczonej, takiej, której można zaufać, takiej, która swoją osobą przyciąga i zachęca do rozmowy.

 

Szukając w internecie gabinetów można natknąć się na młodych, niekoniecznie doświadczonych psychoterapeutów.

 

Za wszelkie sugestie dziękujemy.

 

Pozdrawiamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :) chcialam zapytac czy nie wiecie gdzie i czy w ogole ma prywatny gabinet Bartosz Wrona bo czytałam o nim same pozytywne opinie w ogole ktos z was chodzil moze do tego lekarza pozdrawiam

 

-- 18 lut 2012, 22:35 --

 

znalazlam jeszcze Pania Urszula Sołtys-Para i Aleksandra Paruzel moze na tych lekarzy temat cos wiecie

 

Wiem ze Pani Maja de Abgaro Zachariasiewicz (dawniej Kowalska) o której niedawno pisałam pracuje razem z dr Bartoszem Wrona w szpitalu w Katowicach Szopieniach. Mam tylko kontakt do gabinetu Pani Mai to możesz sie od niej dowiedzieć. Podaję ten numer bo tyle osob o to pytało tel. 512 67 27 57.

 

Pozdrawiam

Elka :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

na naszym oddziale psychoterapii są obecnie wolne miejsca w grupie terapeutycznej - specjalizującej się w leczeniu zaburzeń nastroju.

kilka osób z tego forum już korzystało na naszych usług, więc pewnie mogą się wypowiedzieć na temat tego jak to u nas wygląda

aktualnie w grupie jest kilka młodych osób, więc pewnie łatwiej będzie się dobrze poczuć osobom zaglądającym na to forum

 

więcej informacji na temat oddziału, kwalifikacji i grup: http://www.vera-med.pl

 

pozdrawiam i zapraszam do skorzystania z naszej pomocy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam ostatnio na ul. kotlarza w Prywatnym Centrum medycznym w Katowicach. Przyjmuje tam psycholog, pracuje też z tego co widziałam na necie w poradni MSW na Kilińskiego pan Łukasz Krawczyk. Jestem po pierwszej rozmowie i poczułam się lepiej. Wiem że to złudne, w końcu myśli i tak robią swoje, ale może się coś zmieni na lepsze. Na razie jest dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×