Skocz do zawartości
Nerwica.com

[KATOWICE]


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Zapraszam wszystkich potrzebujących pomocy psychologicznej ( konsultacji, diagnozy) do nowo otwartego gabinetu psychologicznego Equilibrium. Nasz gabinet mieści się w samym centrum Katowic, w eleganckiej kamienicy znajdującej się na rogu ulic Warszawskiej i Mariackiej, na drugim piętrze.

Oprócz pomocy psychologów, proponujemy także psychoterapię ( na tą chwilę pracujemy w nurcie Gestalt) a także terapię EEG- biofeedback. W planach mamy otwarcie grup wsparcia dla osób z zaburzeniami nerwicowymi oraz depresją.

 

Zachęcam do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie znajdziecie wszelkie potrzebne informacje http://www.psycholog-katowice.eu oraz zadawania pytań także na tym forum w związku z waszym obecnym stanem.

Od siebie dodam, że oprócz prowadzenia gabinetu pracuję także w Poradni Zdrowia Psychicznego od blisko 2 lat, udzielam pomocy psychologicznej w MOPS w Sosnowcu a także pracuję w dwóch szkołach.

 

Katarzyna Górska

Psycholog, neuroterapeuta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propos p.Aleksandry Szczepaniak

chodzilam do niej poltora roku i zmarnowalam kupe kasy i najwazniejsze-czasu.moj stan sie pogorszyl ,poglebila samokrytyka.wszystko bagatelizowala,ciagle ziewala i spogladala na zegarek.

moze ma woedze ale teoretyczna wiec niech sie zajmie wykladami.

nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mój ojciec rok temu leczył się na depresję brał leki przebywał w szpitalu,następnie odstawił wszystkie leki,wrócił do życia w pełni od 2 tygodni depresja powróciła po roku czasu.Jest coraz gorzej aktualnie bierze 2 razie dziennie parogren 1 tabletka i deprexolet ok 1 tabletki.Stan jest bardzo zły aktualnie nie umie spać,nie przyjmuje tabletek {od dziś},odpycha wszystkich od siebie,zamknięte ciągle oczy,brak apetytu,oblany potem,nic nie robi tylko się zamyśla,mówi że widzi niestworzone rzeczy potrzebuję pilnie nr telefonu okolice Katowic który mu natychmiast pomoże lub szpitala gdyż gdzie rok temu przebywał nikt się nim nie zainteresował :-| .

 

[Dodane po edycji:]

 

Natychmiast potrzebuję adresu szpitala okolice Katwic z przyjęciem całodobowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aka­de­mia Jogi i Tera­pii Ruchem zapra­sza na GRUPĘ INTERPERSONALNO – ROZWOJOWĄ

 

„Samych sie­bie pozna­jemy tylko wtedy, kiedy możemy się przej­rzeć w oczach innych ludzi”

 

Jeśli chcesz:

 

— przyj­rzeć się swoim rela­cją z innymi ludźmi;

— poznać swoje moż­li­wo­ści i ogra­ni­cze­nia w kon­tak­cie z innymi;

— nauczyć się współ­dzia­łać w grupie,

 

zapra­szamy na spo­tka­nia grupy inter­per­so­nalno – rozwojowej.

Grupę pro­wa­dzą:

 

Mał­go­rzata Kamiń­ska – psy­cho­log, psy­cho­te­ra­peutka Gestalt, nauczy­cielka jogi

Dag­mara Mał­czan – psy­cho­log, psy­cho­te­ra­peutka Gestalt

 

Spo­tka­nia grupy będą odby­wać się w środy od 18.00 do 21.00 od paź­dzier­nika do grudnia.

Kato­wice, ul. św. Jacka 1 (nad loka­lem „Dobra Karma”), sala warsztatowa.

Pierw­sze spo­tka­nie 6 paź­dzier­nika 2010, zapra­szamy na 10 trzy­go­dzin­nych spotkań.

Koszt uczest­nic­twa:

 

800 zł cykl 10 spo­tkań, moż­li­wość płat­no­ści w ratach mie­sięcz­nych: 300zł + 300zł + 200zł.

Dla stu­den­tów 100 zł zniżki.

 

Numer konta:

62—10600076—0000326001231770

 

z dopi­skiem „grupa rozwojowa”

Aka­de­mia Tera­pii Ruchem

 

Ul. Ułań­ska 5/212

 

40—887 Kato­wice

 

Osoby zain­te­re­so­wane uczest­nic­twem w gru­pie zapra­szamy na bez­płatną rozmowę.

Szcze­gó­łowe infor­ma­cje na stronach:

u pro­wa­dzą­cych:

Mał­go­sia: 502 572 925

Dag­mara: 793 669 544

e—mail: malgosia@akademiajogi.pl

www.psychoterapia.tk

www.akademiajogi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam... Chciałam zapytać czy ktoś z Was był na Oddziale Psychiatrycznym Zaburzeń Afektywnych i Nerwicowych

Centrum Psychiatrii w Katowicach

ul. Korczaka 27

 

 

?bardzo prosze o odpowiedz

Pozdrawiam serdecznie

 

[Dodane po edycji:]

 

...a może w innym Ośrodku Leczenia Nerwicy Depresji? (system 24h)

 

Dostałam skierowanie i musze podjać decyzje ...

dlatego zależy mi na opiniach, refleksjach.

Nie chce zmarnować kolejnych miesiecy...

:?::?::?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Potrzebuje adresu wszystkich (jest ich tylko 11) adresów psychiatrów dziecięcych w województwie śląskim.Próbowałem szukać jakoś przez google,ale tam wyszukuje mi psychologów dziecięcych.W moim mieście są psychiatrzy ale bez specjalizacji dziecięcej,a mi potrzebny jest dziecięcy.To bardzo ważna sprawa proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tej pory chodzilam do terapeutki Ilony Łobejko z tego osrodka http://ctpip.pl/index.php?file=kop6.php ale nie dokonca jestem zadowolona z przebiegu terapi, czy ktos byl tez u tej terapeutki ? badz w tym osrodku ?

 

czy ktos moze mi polecic jakas dobra terapeutke/terapeute od uzaleznienia emocjonalnego od partnera ? kogos kto pomoze mi uwolnic sie z toksycznego zwiazku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alisha też chodzę do tej terapeutki! Zanim poznałam dobrze styl jej pracy też byłam początkowo zniechęcona bo miałam wrażenie ,że nie posuwamy się naprzód -ale ona ma taki sposób ,nie idzie dalej dopóki nie ma efektów na danym polu.Jest baaardzo dokładna choć przyznam ,że specyficzna ,wydaje mi się ,że dużo czerpie z tzw terapii prowokatywnej - jeśli oczekujesz ,że podczas terapii ktos ma głaskać Cię po głowie to faktycznie żle trafiłaś ,pani Ilona potrafi doprowadzić do szału ale tylko po to żeby sprowokowac CIę do zmiany! Nie każdemu musi pasowac taki styl terapii to jasne ,nie jestes zadowolona to zmieniaj śmiało ,choć jabym się zastanowiła na Twoim miejscu,pozdrawiam thalea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alisha! Myślę,że nie pożałujesz,ale nasuwa mi się wniosek co do braku efektów terapii ,które zgłaszasz -raz na miesiąc to za rzadko ,postaraj się conajmniej widzieć z nią co 2 tygodnie -przez miesiac za wiele sie dzieje, a Ty jak piszesz jestes w rozsypce ,nie jestes wiec w stanie bez systematycznego wsparcia dac sobie rady ze swoim toksycznym,zycze powodzenia ! I jestem pewna ,ze p.Łobejko Cię z tego wyciągnie-to bardzo silna i energiczna kobieta ,ja ją uwielbiam w każdym razie i już czuję jak ciężko mi będzie się z nią rozstać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuję osób z okolic woj. slaskiego

Mogę pomóc i usunąć strach przed wężami, pająkami i całą reszta.

Zajmuje się tez lekami depresja nerwicą

kontakt przez mail charley693@gmail.com

Pozdrawiam;)

 

Działam w celu zdobuycia wiekszego doswiadczenia

Bezpłatnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukałem w tym temacie , dlugo sie lecze i wiem ze sa rozni psychoterapeuci na slasku , ja szukam kogos kto leczyl sie u osoby ktora praktykuje w tematach strachu przed chorobami i moze mi ja polecic , zle napisalem tytul tematu to moja wina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×