Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, ja czasem kupuję w Biedronce, ale gdy jestem umówiona z Dziećmi, robię sama. To takie proste, uwierz mi, po latach pichcenia, wszystko robi się łatwiej...normalne!!!

 

Zazdroszczę Ci amelio83 , że masz co malować...ja od zawsze mam brzydkie paznokcie, ale cóż, robię wszystko, by nie rzucały się w oczy. Sądzę, że piękne, zadbane paznokcie i dłonie to wizytówka kobiety...ale mnie Matka Natura nie obdarzyła tym kobiecym atrybutem :(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, mój ulubiony kolor...ale tylko na tipsy bo wlasnych nie posiadam.....pozeram na bieżąco

 

 

jasaw, a mi po latach pichcenia wciąż trudniej i trudniej i trudniej.... :(

 

 

 

co teraz robie....tłukę sie po gębie.... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, jestem okularnica od dziecka. Tak bardzo nie lubię zmieniać oprawek, nic mi się nie podoba..a muszę w najbliższym czasie, już od 5 lat mam te same.

Widziałam ładne oprawki Luna&Hera.. podobno nie są za bardzo drogie i dostępne w Vision Expres...będę szukała takich.

 

-- 01 mar 2012, 20:54 --

 

Abstrakcja, kiedyś nie lubiłam gotowania w ogóle, a teraz jakoś ...samo mi się gotuje, spoglądam na przepisy, ale i tak modyfikuję je, coś dodaję, coś odejmuję...

To chyba normalne u rencistek, niezależnie od wieku...jest czas i ochota, a i nie myślę wówczas o swoich dolegliwościach :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zjadłam sobie drożdżówkę, niedobrze, zaraz muszę wskoczyć na rower i ją zrzucić. Dzisiaj jadę po nową torbę, mam nadzieję, że coś znajdę w moim poznańskim centrum handlowym. Niby wybór sklepów duży, ale jestem wybredna. Muszę tam pomieścić wszystkie książki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×