Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem....:)

Alez ladnie piszesz o swojej dziewczynie....:)

Cztery lata to dlugi okres czasu....powiem Ci tak...aj,mialam pisac o legalizacji,itd.

Ale moze napisze tak.Bylam kiedys w zwiazku z chlopakiem6lat...ale niestety nasz związek nie przetrwal....za dlugo bylismy ze sobą nic nie robiąc z tym....poza tym on byl chorobliwie zazdrosny....

Dlatego to co napisal Lunatic o swojej dziewczynie od razu przypomniala mi sie moja historia.Tylko,ze ja mam świetny kontakt z tym chłopakiem:),przecież byl on w tamtym okresie calym moim światem...:)wiec czemu miałabym zerwać kontakty?!

I dopiero niedawno wszystki sobie wyjaśniliśmy....takze Lunatic,wszystko jest do przerobienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego to co napisal Lunatic o swojej dziewczynie od razu przypomniala mi sie moja historia.Tylko,ze ja mam świetny kontakt z tym chłopakiem:),przecież byl on w tamtym okresie calym moim światem...:)wiec czemu miałabym zerwać kontakty?!

I dopiero niedawno wszystki sobie wyjaśniliśmy....takze Lunatic,wszystko jest do przerobienia.

co jest do przerobienia bo nie bardzo wiem o czym piszesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ciocie91letnia,ktora ma taki Power,ze szok....sama jezdzi autobusami,albo pokonuje pieszo gigantyczne odleglosci.....

Lunatic,kiedys naoewno będzie chciala rozmawiac....Ja dopiero bylam gotowa na taka rozmowe po14latach od rozstania.

 

-- 02 lut 2014, 13:32 --

 

Ha,ha,ha....a mnie pani w te wakacje w Świnoujściu,nie chciala sprzedac piwka bez dowodu....:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo 20-kilku letni koles nie moze byc statecznym, dojrzalym, doswiadczonym zyciem przystojniakiem. To nie wiek czlowieka opisuje jego doswiadczenie. "Przystojniakowosc" jest zalezna od genow, ale na ten temat chyba nie musimy rozpoczynac dyskusji ;-)

Oj jaką miałem kiedyś na ten temat sprzeczkę z ciotką, chodziło o pobyt mojej mamy w szpitalu, który bardzo mi się nie podobał jak tam została potraktowana, na co ona stwierdziła ze jestem za młody zeby sie w tej sprawie wypowiadac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty, tak sobie teraz mysle. Stateczni to my raczej nie jestesmy, bo obydwoje sie leczymy i konca nie widac ;d

 

-- 02 lut 2014, 13:47 --

 

Oj tam chlop. Miej na uwadze, ze prostaki sa z plebsu, a szlachta jednak mysli, a nie ora(orze? - ide sprawdzic slownik) pole. Nie jestes chlop. Chyba. Bardziej ona do homonto pasuje!

 

_

Sprawdzone: "Orzę" to poprawna forma.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem do czego sie odnosi powyzszy post.

 

W dalszym ciagu nie zmienia to faktu, ze konca nie widze. Chociazby w tym wypadku, ze wzgledu na to, jak sam wspomniales, ze od niedawna sie lecze.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie, z moich wiadomosci, nikt nigdy nie wstawal o 5 rano bo krowy, albo byki. Natomiast wiem, ze pokolenie wyzej, albo nawet dwa ludzie byli bardziej systematyczni i odnosze wrazenie, ze odsetek tych, ktorzy przezyli 5x wiecej niz ja, chorujacych, jest o wiele mniej i to mnie martwi dosc mocno.

 

Reasumujac, chyba czas na wojne.

Zartowalem, przepraszam ;_; Czarny humor moim olega od dawna.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gradrec

Zamierzasz isc na ten oddzial dzienny?

Ja nadal bije sie z myślami,bo dzwonila babeczka,ze zostal mi termin przyspieszony i mam sie zglosic....uwaga!!!na Izbę przyjec(jeszcze tam nie poszlam,a juz mnie straszą...izba przyjsc?!),w piate7.02.

Ale.....musze przelozyc,bo....bo ma przyjechac Lunatic:),a poza tym nie czuje sie na silach żeby tam isc teraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×