Skocz do zawartości
Nerwica.com

Życie po chorobie...


Margaryna9

Rekomendowane odpowiedzi

Eh kiedys sie nad tym zastanawiałem ... załóżmy że wyzdrowiałeś .. Spotykasz sie z dziewczyną , kochasz ją.

Powiesz jej o swojej przeszłości ? o tym że leczyłeś się psychiatry ? Mnie chyba by nie było stać na taka rozmowę(dlatego już zawsze będę sam) ... nie umiem dalej żyć ze świadomością że jestem wariatem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie można siebie tak od razu skreślać. I chociaż aktualnie sam miewam takie myśli, to po chwili przemyślenia, stwierdzam, że jeżeli dziewczynie będzie na mnie zależało, to nie bd patrzyła na moją przyszłość. Poza tym wstydzić mógłbyś się gdybyś był złodziejem, gwałcicielem, czy pijakiem. Depresja, nerwica, schizofrenia, borderline, to przypadłości, które mogą spotkać każdego z nas i nigdy nie wiadomo, kiedy osoba "śmiejąca się" z takiej przypadłości, będzie potrzebowała pomocy psychiatry :)

trzymaj sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sam nie zaakceptujesz tego, ze jesteś leczony psychiatrycznie, jesteś chory - to będziesz się zadręczał tą myślą i pewnie będziesz sam.

Depresja i nerwica - dla mnie choroby jak każde inne, trzeba je wyleczyć, chodzić do lekarza, brać lekarstwa, leczyć "duszę" psychoterapią - czasem to nam się wydaje, że ludzie nie zrozumieją i odrazu uznają nas za psycholi a tak naprawdę już coraz częściej nazwa depresja czy nerwica - budzą w pełni świadome zrozumienie albo przynajmniej jego chęć........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh kiedys sie nad tym zastanawiałem ... załóżmy że wyzdrowiałeś .. Spotykasz sie z dziewczyną , kochasz ją.

Powiesz jej o swojej przeszłości ? o tym że leczyłeś się psychiatry ? Mnie chyba by nie było stać na taka rozmowę(dlatego już zawsze będę sam) ... nie umiem dalej żyć ze świadomością że jestem wariatem...

A to wstyd , że się leczyłes? TO chyba dobrze, że się dba o zdrowie... Jak wyśmieje, nie jest warta zainteresowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×