Skocz do zawartości
Nerwica.com

poszukiwany TALENT !! !! !!


Razorbladerka_

Rekomendowane odpowiedzi

O talenty tu sie niecierpliwia hehehe

 

A ja wam powiem ze ja mam jeszcze jeden talent hehe :D Niejako talent narzucony mi odgórnie i spadl na mnie jak grom z jasnego nieba jednak w skutkach nieodwracalny i na cale zycie. Tak przypomnialam sobie o tym talencie dzis porzadkujac zdjecia na kompie I pomyslalam ze powiem wam o tym a skutkami mego talentu pochwale sie wam tu hehe Wiec moj tajemniczy talent polega na tym iz ja w wieku 37 lat zostalam babcią hehehe A ponizej to sa skutki mego talentu Julka lubi jesc a Klaudia lubi pić A ja uwielbiam im robic zdjecia w kazdej sytuacji

temp1.jpg.8ea6d3772a70ce3582c1ee1cdd24ac93.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde wam sie podobają? 'Tylko tak mówicie pewnie...

Ano super sie robiło, choc czasem cos nie wychodzilo i trza bylo jeszcze raz od poczatku ale satysfakcja guarantowana :mrgreen:

Teraz jeszcze tylko miejsca troche potrzebuje tu w pokoju, bo na podłodze to plecy bolą pozniej... ale to da sie podobno zrobic... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Matko i córko!Dziewczynki jakie Wy zdolne jesteście! :D Wovcia,Madzia,Razorka,Fobcia!Mogę Wam się pokłonić? ;) No to pokłon... :mrgreen: Jesteście Wielkie,a Ty Madziu nie tylko wielka ale i piękna jak Ty możesz nie mieć pracy w tym durnym kraju,taka piękna i zdolna dziewczyna?Ja to moje miłe jestem beztalenciem,tak ogłaszam Wam i koniec kropka. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×