Skocz do zawartości
Nerwica.com

poszukiwany TALENT !! !! !!


Razorbladerka_

Rekomendowane odpowiedzi

Nocka, smierc politykom!!ja dostalam paczkè,moze dzisiaj siè zabiorè,aczkolwiek nie mam weny :? za to namiètnie w wolnych chwilach oglàdam kolejny sezon doktora Housa,no i mam duzo pracy,przed swiètami tak jest zawsze;wièc wracam padnièta i czujè siè jak kapec :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, strasznie podoba mi sie ta baletnica, przecudowny :D

 

A skoro sie tu chwalicie talentami to moze i ja wrzuce swoje wypociny , wszak nie ma tego duzo ale pare plocienek sie znajdzie, jak tylko wroce do domu to sie pochwale :mrgreen: ino sie prosze nie smiac , bo zamkne sie w sobie i juz nie otworze :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razor, dawaj foty :mrgreen:

ja wreszcie zrobiłam kolczyki z Betty Boop, w 100% malowane ręcznie, nie kalkowane, jeszcze bigle musze założyć na nie. Kolory tylko lipnie wyszly na zdjeciu, w realu są intensywne.

kolczykbetty.jpg.8e7ba1d233a3a05932aba472a41f5886.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, ze ludzie tak mowią nie znaczy ze tak jest... mi moje zdjecia si nie podobaja... ale podobno wiem co fotografowac, umiem wychwycic moment... bo jak to musze sie jeszcze nauczyc... ale to wszystko PODOBNO...

 

Ja sie tej paczki chyba nie doczekam... ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razorbladerka_, no to w czwartek powinnas miec cierpliwosci.ja paczkè juz mam za to czasu brak!!sprzàtam po ludziach a u siebie nie ma czasu,popiszè trochè i zaraz przypominam sobie, ze jeszcze muszè zrobic to czy owo,kuwety posprzàtalam.przynajmniej nie smierdzi :twisted: zupa na obiad dzisiaj a ty razor co gotujesz? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, ze ludzie tak mowią nie znaczy ze tak jest... mi moje zdjecia si nie podobaja... ale podobno wiem co fotografowac, umiem wychwycic moment... bo jak to musze sie jeszcze nauczyc... ale to wszystko PODOBNO...

 

No to do roboty Moment jest najwazniejszy i jesli widzisz to cos w niczym to polowa sukcesu Ja swoje zdjecia robie na wyczucie Nie obrabiam ich jakos specjalnie najwyzej wyostrze i podkrece kolor Najbardziej lubie takie naturalne a nie komputerowo dopracowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×