Skocz do zawartości
Nerwica.com

poszukiwany TALENT !! !! !!


Razorbladerka_

Rekomendowane odpowiedzi

Fobio ja poprostu wiem, ze dzisiejsi mężczyzni nie są tacy, jacy byli jeszcze te 30lat temu.. ;) Dzis nie myslą o tym, aby kran naprawic, ale o tym aby pograc sobie na play station 3....

 

No, moj padre to wyjątek, ma 36lat i mysli o tym aby sobie pograc na play station 3 i posmigac fajnymi furami.. moze dlatego tak dobrze dogaduje sie z moim facetem.

 

p.s. Jak by ktoras z Was potrzebowala jakiejs porady jeszcze w kwestii bizuterii to sluze pomoca :smile:

Ja dzis maluje, nie ma gdzie kupic ani gliny, ani drewna aby porzezbic.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarobiloby sie gdyby nie bylo tego az tyle na allegro, ale przeceiz mozna sprzedawac w gronie znajomych. ja mysle ze gdybym w pracy pokazala kolczyki to od razu by zeszly, mam takie dziewczyny ze kupia wszystko i za kazda cene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pol dnia ogladalam koraliki :twisted: oczoplasu dostalam juz chyba a wybralam tyle, ze masakra :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

i tez tak myslalam,ze na allegro to nie ma co wystawiac kolczykow wlasnej roboty ,ale mysle ,ze duzo radosci da mi obdarowywanie siostry i znajomych :mrgreen: moze czasami dam mamie do pracy to moze cos tam opchnie. Grunt ,ze bede miala zajecie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez wczoraj pol dnia przegladalam wszystko i rozne dodatkowe ozdoby a jest tego tyle, ze mała bania dziś bede dalej wertowac hi

Moja znajoma kiedys na tym zarabiala i calkiem niezle jej to szlo ale nie wiem czy jeszcze sie tym zajmuje...

Grutn to mieć zajęcie!! ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madzia twoj tato ma 36 lat?

 

Ojczym w sumie, ale jest ze mną odkąd miałam 4latka, a on jakieś 21. Dlatego jest dla mnie ojcem, mojego biologicznego nie znam i nie chcę znać :smile:

 

Dziewczyny, na tej biżuterii nie da sie zarobić. Owszem, dało sie-ale jakieś 3lata temu, jak nie było konkurencji. Teraz tego jest mnostwo. Teraz co najwyżej można spprzedać po znajomych, ale ja zamiast mieć te 5zł wolę dać takie kolczyki np mojej siostrze i widzieć jak sie cieszy :D Przecież dawanie daje tyle radości!....

 

I nie to w tym wszystkim jest najważniejsze. Z biżuterią jest zajęcie. Takie, jakie baby lubią. Chyba nie muszę dodawać że nerwica ucieka daleko jak zajmujemy sie tymi koralikami wszystkimi To super sprawa, mam nadzieję że Was wciągnełam w to :mrgreen:

 

A ja chyba muszę kupić glinę i drewno przez allegro, i kilka oczek do rzeżbienia.... Szczecin cholera jasna, 5 sklepów plastycznych było i nie ma żadnego... A kiedyś nawet sama robiłam fotele, świeczniki, lustra.... Ech..zeby w domu mieć taki sprzęt jak w szkole, np tokarkę chociaż.... :evil: A wierzcie mi, jaka jest satysfakcja jak czlowiek SAM wyrzezbi cały fotel! hoho..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wovka to prawie identycznie :mrgreen: A Ty ile masz lat jeśli można zapytać? Bo moja mama jest starsza od ojca 10lat.

 

A paczke dostaniesz za pobraniem czy przelew na konto? Bo jak przelew to dłużej trwa. Ale w poniedziałek już powinno dojść, chociaż różnie to bywa ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×