Skocz do zawartości
Nerwica.com

poszukiwany TALENT !! !! !!


Razorbladerka_

Rekomendowane odpowiedzi

ja ostatnio zajęłam sie robieniem paznokcie, żelowych. ok, są różne opinie na ten tamet, ale powiem szczerze że uwielbiam to robić :D z reguły robię zwykłe francuskie bo pracuje w urzedzie więc nie moge przesadzać z ozdobami, ale marzy mi sie dorabiać w taki sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw ale do Gdańska chyba przyjedziesz z tą wycieczką com? Poszłybyśmy wówczas na kawkę w jakies piękne miejsce ;>

 

Paranoja, ja to pazurki tylko swoje robie ale mam manie na to od jakiegos czasu i prawie co drugi dzień je maluje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wovka- okolo 40tysięcy w sezonie, ale to sie rozklada na caly rok ;) Pracuje sie tylko w lato praktycznie. W sumie to nawet na kebabie jest ok 40tys zysku, jak sie ma lokal w centrum...

 

Razorbladerko - nie, nie dam rady :cry: Ale jak bede sama, bez wycieczki to chetnie :)

 

Paranoja- zapomnialabym! Ja tez robie paznokcie :D Od dwoch lat, żelowe. Pozniej wrzuce jakies foto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuu same talenty:) Ja natomiast kiedys troszke pisalam wiersze Byli nawet tacy ktorzy namawiali mnie na wydanie hehehe Ale nie wierze do konca w swoje talenty Troszke biegam z aparatem mam kilka fajnych fotek Ale czy to talent? Pozdrawiam Wszystkich Utalentowanych XD

 

PS Awarcik moj prywatny:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo taka knajpka w centrum to czysty zysk.. znam kolesia, który ma kebeb w centrum gdańska i w sezonie nie ma minuty bez kolejek 8)

 

Oki, trzymam Cię Magdaleno za słowo ;) a Ty ze Szczecina? ja mam tam rodzine i bywam raz w roku w wakache hi uwielbiam to miasto:D

 

Super avatarek Nocka :):) i te foty genialne i takie profesjonalne :smile:

fotomodeling? ooo! mialam ostatnio dwie propozycje od profesjonalnych fotografów - chcieli mi sesje zrobic ale ja tam sie do tego nie nadaje :P a zdjęcia tez uwielbiam robic, ale nie wychodzi mi to specjalnie niestety :(

 

 

 

PS. powiedzcie mi kochane jak tu wstawić zdjęcie? bo ja sie nie znam na takich trickach heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klikasz na 'odpowiedz' i pod miejscem gdzie piszesz są 'załączniki' i jest napis 'przeglądaj', klikasz na to i szukasz zdjecia w kompie :) Proste. Ja też kocham robic zdjęcia, niestety narazie nie mam kasy na dobry aparat (minimum 1500zl taki jak ja chce). Dlatego poki co stoje przed obiektywem -> http://www.maxmodels.pl/madziawu.html

p.s. Jestem spod Szczecina, ale w Szczecinie mam swoje lokum od roku :) Niestety na wakacje tutaj nie siedze bo jestem nad morzem gdzie prowadze gastronomie.

Ide zaraz zrobic ciastka a potem tipsy, wkleje foto pozniej. I pomyslec, ze mialam dzis atak nerwicy, pierwszy od poczatku czerwca.....

 

[Dodane po edycji:]

 

oki, zrobione, rozowo-biale plastry miodu plus french :

tipsy.jpg.f3bb0b5a7b13b342a31a3f9fd742850f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super:))

A ja zrobilam wam filmek z moimi zdjeciami tylko jakosc zdjec bardzo padla. Gdyby sie nie otwieral piszcie bo pierwszy raz wklejam to nie wiem czy dziala

http://picasaweb.google.pl/lh/photo/xbUHRPELn2CQWSQqEgYf_Q?authkey=Gv1sRgCL793JvJ48-0fg&feat=directlink

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sama robie :) I polecam wszytskim bo bardzo relaksuje, a za 200zl juz mozna caly zestaw miec, jak by byl ktos chetny to sluze pomocą :) Fajnie ze Wam sie podobaja :smile: Chcialabym isc na jakis kurs, ale drogi jest (ok 1500zl) a z urzedu pracy isc nie moge....bo studiuje. I tak to jest w tym kraju ze jak ktos nic nie robi to ma kursy za darmo, a jak studiuje, pracuje i sie stara to musi placic grubą kase... :/

Pozniej jeszcze cos zapodam, moze jakies obrazki. Poki co lece zaraz znowu do szkoly na zajecia :/

Nocka przepiekne prace !!! Mysle, ze powinnas sobie zalozyc profil na maxmodels.pl . Chetnie bym z Toba jakas sesje zrobila, lubie takie nostalgiczne klimaty :) A czym pstrykasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera to ja tylko takie beztlencie jestem :( kiedys jakbylam mlodsza ladnie rysowalam, ale znudzilo mi sie i przestalam, spiewalam w szkole, ale mi sie szkola skonczyla, wyszywalam sobie, projektowalam rzeczy -no to jeszcze czasami mnie wezmie ale juz rzadko. ogolnie to chyba ze wszystkim za szybko sie poddaje... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wovka- mowisz powaznie? :shock: Z takim papierem moglabym isc dalej na kurs doksztalcający, a to koszt juz tylko ok 300/500zl tzn na reszte technik, a 300 czy 500zl to nie 1500zl... A mając to wszystko moglabym prace dostac albo swoja firme zalozyc i robic paznokcie :( Bo co z tego ze mam 2 lata praktyki, jak nie mam narazie na kurs kasy (papier) i tym samym nie moge robic tego 'legalnie'.

 

Dziewczyny, kazdy ma jakis talent :) Przeciez talent to nie tylko uzdolnienia plastyczne. A moze ktoras z Was fajnie spiewa, albo dobrze gotuje, albo ma jakies rosliny w domu na ktorych sie zna?

:smile:

 

Dzisiaj wrzucam moje ostatnie bochomazy (czy bohomazy? :mrgreen: ). To są moje drzwi z przedpokoju do kuchni. A jako, ze narazie nie stac mnie na zmiane drzwi (bo takie jakie mi sie podobaja to koszt ok 500zl za sztuke) to obkleilam te stare, komunistyczne (po bylym wlascicielu) folią w kolorze machoniu a la drewno, a na plycie zrobilam malowidlo. Pierwsze zdjecie przedstawia górę drzwi, drugie ich dół (bo sie nie zmiescilo na jednym foto) a trzecie zblizenie na kwiatki Jeszcze tylko musze boki wyczyscic bo pomazalam. Jak by ktos mial stare meble, drzwi czy sciany do odnowienia to sie polecam ;) Reszta mojej tworczosci pozniej, co za duzo to nie zdrowo hehe

buzka laski :*

obrr.jpg.d71995b3c4d267ed656f09f07422dc2a.jpg

obrrrr.jpg.a0e878f12bec9835a0872a2cd54bd351.jpg

obrz.jpg.b48113d0657add23562644c46845091d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

madzia szczegoly podam ci na pw natomiast moj brat:podoba mu siè to co malujesz,moje bohomazy mu siè nie podobajà natomiast on bèdzie wydawal plytè i potrzbuje cos na okladkè,profity z tego bèdà wièc moze podaj mi gg albo maila i brat napisze do ciebie?to wazne :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×