Skocz do zawartości
Nerwica.com

poszukiwany TALENT !! !! !!


Razorbladerka_

Rekomendowane odpowiedzi

magdalenabmw ja tez juz wysylam hehehe

 

Razorbladerka_ pokazuj te malowidlo!!! ja chcem! ja chcem!

Z malowidel w moim wykonaniu to ja mam tylko Kubusia Puchatka na szybie w drzwiach od lazienki Byl drugi na innych drzwiach namalowane oba nascie lat temu Jeden zginol smiercia tragiczną podczas swiatecznych porzadków przez gapiostwo zostal przezemnie zmyty A drugi ocalal bo kazdy boi sie go zmyc a ja zaluję zniszczyc ostatnie swoje dzielo hehehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum Najlepiej okadzic mieszkanie szalwia tu masz link

http://forum.gazeta.pl/forum/w,468,90324117,,rytualy_oczyszczajace.html?v=2

a tu solą

http://www.mypolinfo.com/home/art.php?id=2772

 

Ale to pewnie moje kolejne urojenie lecz mam osobę ktora odwiedza mnie od czasu do czasu Zawsze to zawsze po jej wizycie wszystko zaczyna mi sie sypac Kiedys dawala mi prezenty i wszystko bylo nie tak Ubzduralam sobie ze to przez nia (a moze nie ubzduralam) W kazdym razie jak wyrzucilam wszystko co od niej dostalam A kiedy wychodzila odemnie sypnelam za nia solą (zabobony mojej babci) zaczelo wszystko sie mi ukladac i sklejac teraz odwiedzila mnie znowu w marcu tego roku i wszystko wali w leb. Glupie to ale siegnelam po babcine zabobony znowu ale to jak juz to dam ci na priv bo pomysla zem kopnieta :D Jak narazie humor mi sie poprawil zobaczymy czy reszta ulegnie zmianie hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum Ja mam to na codzien osoba o ktorej pisze zajmuje sie czarna magia na codzien W dodatku zbyt życzliwa nie jest a ze wzgledow rodzinnych musze ja tolerowac Ale kiedy sie pojawia u mnie lub dzwoni ja mam jak w banku tragedie Bronilam sie przed tymi myslami ale dzis ja ja nazywam moim Wampirem energetycznym i uwierz mi Pojawila sie w marcu zobaczyla ze mi sie poprawilo i juz mi sie nie poprawia same straty i klopoty mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maile poszły :smile:

Wovka- myślę że tak, wystarczy ze napiszesz maila do sprzedawcy i zapytasz, większosc wysyla. Ale to nie będzie konieczne :smile: Podaj maila to Ci napiszę co trzeba kupic, myślę że w Belgii znajdziesz to napewno w sklepach ! :D

 

Jing jang fajne, uspokaja :mrgreen:

 

 

Poniżej kolczyki, jakie dziś zrobiłam.

kol.jpeg.af1258002dfc8137f465c036d7085a28.jpeg

kolcz.jpeg.c9ad3fec31de4c5c82e929eaa84cd40d.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O korektorze napisałam Ci w 'Moj dzisiejszy dzien' :D

Najbardziej chwalą Estee Lauder i Kryolan- ponoc najlepszy z najlepszych.

 

Jeśli w Belgii faktycznie ceny z kosmosu (w co wierzę :mrgreen: ) to musisz napisac maila do sprzedawcy z

Allegro. A masz konto na allegro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki juz wysylam :D

 

 

A ja jutro idę kupić sobie glinę, już cztery lata nic nie rzeżbiłam :(

Teraz biorę sie za robienie pizzy i za malowanie pin up'a do przedpokoju. Jak skończę to Wam pokaże ;) No chyba że spier**olę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wszystko wysłane :) Każda ma?

Tam macie przykładowe linki- wszystkie z jednej firmy. I instrukcję ;) koraliki oczywiscie każdy wybiera sam wg uznania, warto ich kupić tak z 20 paczuszek tzn za około 20zł na start, do tego te bigle i reszta, to wychodzi około 35zł z przesyłką już :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×