Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Razorbladerka_

poszukiwany TALENT !! !! !!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

mam w Polsce ale corcia jeszcze dzis ma porobic zdjècia i mi przeslac na pewno wrzucè na forum :D ty raczej jestes blizej impresjinizmu prawda?ja kocham impresjonizm natomiast to co malujè to suurealistyczne bohomazki,ok podajè bracikowi twoje gg i maila

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Wovka- ja maluje wszystko doslownie :) Nie trzymam sie konkretnie jednej techniki, stylu czy okresu w jakim tym stylem malowano. Czasem maluje cos na styl antyczny, czasem surrealistyczny, czasem modernistyczny, poprostu wszystko co mozliwe, nie zamykam sie w ramy :smile: A styl jakim maluje jest zalezny od mojego humoru, kolorow farb jakie akurat mam przy sobie... Te drzwi mialy byc realistyczne, ale mialam tylko takie kolory farb 'oczojebne' wiec zrobilam taką impresje :)

Oki, jak napisze to napewno to dostane i odpisze mu :) Czekam z niecierpliwoscią aż Ci córa wyśle zdjęcia :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

wovacuum jejku a czy jakis tanszy kurs mozesz tez zalatwic? tez robie paznokcie ale jestem samoukiem, nie sa najgorsze, nawet powiem ze sa calkiem ok ale jednak co kurs to kurs :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

cholera za tà reklamè kursow jeszcze pojdè siedziec :smile: napisz mi na pw co ciè interesuje aja do poniedzialku napiszè ci ceny :smile: muszè skontaktowac siè z kims w Polsce 8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

A mi sie dzis strasznie nudzi. W szkole namalowalam jedną z moich ulubionych postacii :smile:

mis.jpg.cb43be355d24a24163728c9575d47199.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

jakis wisielczy humor ciè dopadl? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Hhahaha :mrgreen: Strasznie lubię tą książkową postać. To naukowiec, Mulch, najpewniej ma nerwicę. Próbuje być inteligentny, bez uczuc i piekielnie zły, ale tak w głębi duszy jest wrażliwy i kocha swojego misia... A na codzien zajmuje się ożywianiem trupów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Polecam książkę 'Spadkobiercy tajemnicy' i ogolnie całą serię 'Szaleństwa rodzeństwa' ( autor pan Ardagh). Super na jesienne wieczory, niby dla dzieci ale ja to czytam z wypiekami..na twarzy :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja musze wybrac sie do biblioteki po ksiazkę "Wszystko czerwone" nie pamietam autorki ale chetnie bym ja znowu przeczytala Taki kryminal na wesoło Pamietam jak sie smialam czytajac go i chetnie zrobilabym to jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

wszystko czerwone to Joanna Chmielewska chyba :D

[Dodane po edycji:]

tak Chmielewska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o wlasnie hehehe Jutro wale do biblioteki wypozycze sobie i bede zalewala sie ze smiechu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm mam nadzieje, że uda mi sie gdzies dopasc te książki ;)

A ja dziś zbieram sie zeby w końcu dzis coś ugotowac.... ..... :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:( Nie bylo Wszystko czerwone ale wzielam Chmielewskiej "Lesio' i (Nie)boszczyk mąż Rezenzja po przeczytaniu :D Wsiąkam na troszkę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przejrzałam te posty i przyznam że zazdroszczę Wam tych talentów,zainteresowań.Próbowałam sama coś z siebie wycisnąć ale nic.Jestem jakaś wypalona,ograniczona ,nie mam pomysłów.........Kiedyś teŻ próbowałam coś malowac ale niestety lipnie to wychodziło.Niby mam czasu wolnego na jakieś zajęcie,jesli mały w przedszkolu jest akurat.Wszystko jednak jakieś kosztowne jest,farby,aparaty-bo lubię przyrodę i takie tam -zdjęcia możnaby było popstrykać.Cały czas szukam pracy chałupniczej ,cokolwiek (oprócz szycia bo nie lubię,komputer też odpada) jakieś pierdułeczki,biżuteria.Chcę robić coś co bym lubiła,żeby bezczynnie nie siedzieć w domu,grosz jakiś też miło jakby wpadł.Żałuję że nie poszłam do jakiejś plastycznej szkoły zamiast do durnej handlówki.Jak tu sie nie wkurzyć................

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Ago- szkoła plastyczna nic nie daje, wiem po sobie... Równie dobrze możesz iść na kurs malowania.

A żeby zacząc robić biżuterię wystarczy 30zł, jeśli będziesz mieć chęć daj znać, dam Ci linki na Allegro i wytłumaczę :smile: buzka!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Madziula bo pewna część forum nie wie czy się skupić na treści Twoich postów czy na Avatarze :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Podobam Ci sie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

magda powinnas robic karierè jako modelka i miec forsy jak lodu :D po co ci jakas dorywcza praca? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wovacuum, w3itaj słonce :D Twój telefon to mnie dzis zaskoczył :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

3. zasada zimnego s...la nigdy nie mów dziewczynie że Ci sie podoba :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

bliksa,jak przemeblowanie?ulzylo ci jak poprzestawialas meble, :twisted::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi