Skocz do zawartości
Nerwica.com

Daty ważności


laplata

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to mój pierwszy post na tym forum, dlatego też Witam Wszystkich :smile:

Jak można się domyślić mam pewne problemy z samą sobą, ze swoimi myślami i nerwami. Postanowiłam więc zaopatrzyć się w jakieś leki ziołowe, aby sprawdzić czy sytuacja ulegnie zmienie...W domu znalazłam lek Notta i Neospasmina. Tyle, że mam pewne wątpliwości co do dat ważności tychże leków, gdyż na buteleczce leku Notta data ważności określona jest na rok 2007, zaś na pudełeczku na rok 2011. W związku z tym nie wiem, czy mogę brać ten lek... Co do Neospasminy mam jej w domu 2 buteleczki ważne do 07/2009. Nie wiem czy któryś z tych leków się nadaje czy też zaopatrzyć się w jakiś nowy. Bardzo proszę o radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neospazmina sądzę, że jest ok - nawet z 07/2009 - toż to dopiero coś się 07 skończył. Ale i to tani lek więc warto może kupić nowy.

 

netta nie znam. Nie wiem jaki skład. Ale jak masz tam datę ważności do 2007 to najlepiej go wyrzuć. Jak będziesz w aptece to są tam takie specjalne kosze na przeterminowane leki. ABSOLUTNIE NIE wrzucaj ich do kosza. Potem jedzą to ptaki i inne dzikie zwierzęta na wysypiskach i chorują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×