Skocz do zawartości
Nerwica.com

ból wątroby po seronilu


Mandragorka

Rekomendowane odpowiedzi

witam .

 

Mam pewien problem od trzech lat choruje na depresje , chodze na psychoterapie i oprócz tego wiem ze powinna brac leki bo bez nich chyba cały dzien przelezalabym w łóżku . Brałam juz rozne specyfiki z grupy SSRI - zoloft , seroxat , seronil pózniej doxepin i coaxil wszystkie z marnym skótkiem bo objawy w pierwszych dniach nie były dla mnie do przeskoczenia (paniczny strach , wymioty ) Najlepiej znosilam coaxil ktory brałam 4 mies , pomogł minimalnie bez skotkow ubocznych ale wiem ze potrzebuje czegos bardziej skutecznego hmmm... dochodząc do sedna sprawy :smile:

 

P. doktor stwierdziła ze moze bym wrociła do ktoregos z SSRI bo to moje branie tabl było po łebkach , wiec stwierdziłam dobra jakos wytrzymam te ok 2 tyg ze skotkami ubocznymi . Przepisała mi seronil nastawiłam sie do tego leku pozytywnie mając nadzieje ze to swietny lek ktory mi pomoze i musze wam powiedziec ze biore od 5 dni zaczynałam od pół tabl i mam dojsc do 2 bez skótkow ubocznych ( brak mdłosci , kołatania serca ) i nagle co szitttt wzielam wczoraj kolejną tabletke i zaczeła mnie wątroba pobolewac i cały czas boli :cry: kilka lat temu miałam problem z wątrobą bo była lekko powiekszona od leków na trądzik . Nie wiem teraz co zrobic :cry: wizyte u psych . mam dopiero za miesiąc a do ogolnego na badania za tydzien . Jesli przerwe leczenie seronilem to znowu popadne w niebyt :( a jak nie przestane brac to mi wątroba wysiądzie chyba że to nie jest mozliwe po takich dawkach leków. PORADZCIE MI BO NIE WIE PRACY WĄTROB> ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natychmiast na izbę przyjęć do najbliższego szpitala. Wstępnie zrobić morfologię oraz ASPAT, ALAT, GGTP i bilirubinę bezpośrednią. To może być odwracalne zapalenie wątroby. Seronil odstawić jak najszybciej, lekarze Ci wytłumaczą.

 

powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×