Skocz do zawartości
Nerwica.com

Stwardnienie rozsiane wkręcanie


Margaryna9

Rekomendowane odpowiedzi

Też to "miałam". Lądowalam parę razy u neurologa żeby wykluczyć ale to mnie nie uspokajało... w końcu zaczęłam mieć regularne ataki paniki,  potem brać antydepresanty i w końcu hipochondria mi przeszła. Depresja nie, ale z dwojga złego depresję łatwiej znieść. To było ponad 20 lat temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, antylopa napisał:

Ale ja Wam nie powiem jakie są objawy.

Chce od Was usłyszeć jakie są? Ja wiem jakie są bo pracuje z ludźmi z SM

 

Drętwienia i bóle nóg (jakby kości). Wrażenie ciepła w nogach. Uczucie wewnętrznego niepokoju, że zaraz się przewrócę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich tak to czytam .. I sama nie wiem czy to nerwica somatyczna czy sm .. lekarz rodzinny od ponad 3 lat leczy mnie na nerwice somatyczna .. postanowilam ze lekow na uspokojenie nie bede brac za duzo .. 3 lata temu bylam uzależniona od amfetaminy rzucilam to i nagle to mi sie stalo .. problemy ze wzrokiem widze snieg optyczny , męty No i mam często uczucie suchości w buzi albo nadmierna ilosc sliny dretwienie jezyka .. uczucie kulki w gardle , dretwienie rak i nog i uczucie nóg i rąk z waty momentami . Bole glowy , szczekoscik , momentami problemy z mową , przełykania , zawroty głowy zaburzenia równowagi.. uklucia,  mrowienie skory glowy ,lęki boje sie przebywać w wiekszym otoczeniu bo to mnie lapie w sumie w domu tez na nieświadomce.. jak to zapije alkoholem to przechodzi .. nic mi sie nie dzieje . Mam teraz rezonans miec boje sie okropnie ze to moze byc to ścierwo sm :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×