Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Z cyklu teorii spiskowych:

 

W tajemniczych, jak dotąd niewyjaśnionych okolicznościach, wszelkie ślady działalności użytkownika: Powietrzny Kowal z roku 2012 ot tak po prostu sobie zniknęły. Przypadek ? Nie sądzę :P Pytamy więc: Kim jest ów osobnik ? Dla kogo pracuje ? Kto jest jego protektorem ? Jakież niecne zadania powierzono mu do realizacji ?! :D

 

Powiadam Wam, że tajne loże masońskie kwitną sobie na forumie w najlepsze. Ja, jako jeden z nielicznych userów, nigdy nie bałem się o tym otwarcie mówić - to też nieustannie dotykały mnie z tego powodu represje ze strony Moderacji, a oczywiście z polecenia UKŁADU ! :P

 

Ha, Agencie o pseudonimie operacyjnym "Kowalix", zostałeś zdemaskowany ! :D Prawilni hejterzy nie zapominają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgłaszam , że użytkownik Buka piszę do mnie wiadomości o niecenzuralnej treści w postaci cytuje "dupa"

 

bana mu !

 

a jak będzie gadał , że mu kota chce uprowadzić to kłamie !

 

 

dziękuje za uwagę 8):lol:

 

Nie szpanuj kicia. To nie wątek na spam 8).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było aby ktoś naprawił przyczynę tego problemy a nie ciągle usuwanie tych ciastek ... :roll:

Z tymi ciasteczkami to wygląda w sumie tak, jakby na serwerze był zainstalowany jakiś złośliwy syf i on się czasem wgrywa do ciasteczek użytkowników, powodując problemy z korzystaniem z forum. Ale wątpię, by kiedykolwiek ten syf usunęli i w ogóle kiedykolwiek forum było w całkowicie normalnym stanie technicznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×