Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Bellatrix, Wychodziłoby,że na dłuższą metę, nie warto się z nikim wiązać, i wchodzić w jakieś relacje....

z 2 strony, żyć tylko dla siebie?

Czy to na dłuższą metę niema sensu?

Ja przynajmniej nie potrafię, żyć tylko i wyłącznie, sam dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, Abstrakcja, Pewnie racja.

 

Zresztą, ja i tak nie się nie nadaje, do jakichkolwiek relacji. i wątpię, czy będę się nadawał.

Tak czy siak, pokręcone to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, nie próbowałaś jakoś farmakologicznie wyregulować snu?

 

slow motion, Ty moja pozytywna dobra duszko :*

 

czy warto się wiązać.... oj...... zaryzykowałam i dostałam po łapach. właściwie to porządnego kopa w głowę dostałam.

nie wiem, czy jeszcze kiedykolwiek jeszcze się odważę...

 

arhol, to ja podobnie myślę. nie nadaję się do tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy czujnik ruchu, który mam zamontowany na przedpokoju może tak się popsuć żeby sam się włączać :?::arrow:

bo się przed chwilą sam zapalił znowu światełka czy mam zacząć się bać, pytam poważnie zaraz się skitram chyba , masakra jakaś zapala się a nie ma nikogo w domu na pewno, boję sie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzisz, rozsądnie do tego podchodzisz.

ja, gdybym miała w domu zolpidem, nie wytrzymałabym i brałabym codziennie, a czasem i pewnie w ciągu dnia.

wyżeram go jak cukierki.

 

-- 24 mar 2012, 01:56 --

 

tahela, aż mnie ciarki przeszły.... ale może się zepsuć, jak każde urządzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba,

najgorsze jest ,że widzę pod drzwiami w moim pokoju jak te światełka i się zapalają i gasną , są zamontowane przy podłodze a włączają sie na czujnik ruchu jak ktoś chodzi po przedpokoju, siedzę i po prostu zaraz tutaj wariacji dostane , boje się , ale chyba wyłączę bezpiecznik za chwile, który ot włącza abo inaczej zwariuję do końca,

ja mam zolpidema ,ale też ostrożnie parę dni temu wzięłam 5mlg i jeszcze połowa tabletki mi została, ie mogłam zasnąć i oczywiście zolpik zaczął swoje działanie dodatkowe tylko mi nie było do śmiechu, widziałam ekran w trójwymiarze literki z przodu i z tyłu były a jak patrzyłam na mój awatar to widziałam głębie i na ta moja czarodziejka była z przodu a do tego kwadratu można by wejść i jakiś tatuaż na jej piersi i rzeczy w tle, których tam nie było i to wcale nie było fajne bo jednocześnie lek czułam a nie jak niektórzy smiech , ale ja jestem w ogóle psychicznie dziwna chyba, niemal byłam wewnątrz forum oczywiście zdawałam sobie sprawę ,ze to nie jest prawda i to tylko po zolpidemku, ale lęk się i tak włączył miał ktoś podobnie , ze niemal grafika forum go otaczała a awatar miał swoja odrębna głębię , ze mogłam tam wejść nie mal jak Alicja w krainie czarów przez lustro, teraz jak wezmę to lulu bo połówka leży cały czas od paru dni,

idę ten bezpiecznik wyłączyć bo coraz bardziej czuję strach, dzisiaj nie brałam nic zeby nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, to chyba niedługo bierzesz ten zolpidem, bo tylko na początku są aż tak ostre jazdy, ja też tak miałam..... wydawało mi się np. że kwiatki chodzą po pokoju, albo gadałam do różnych rzeczy, bo mi się wydawało, że np kosmetyki w łazience to ludzie... :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba,

biore od czasu do czasu i nigdy tak nie miałam, zawsze ładnie zasypiałm przy serialu a raz mi sie takie coś zrobiło i nie wiem czemu i o co chodzi, właśnie czytałam, ze ludzie tak mają ,ale ja nie miałam :? ee jakos ,

ja jestem ostrożna z lekami bo boję sie uzalenienia , także branie dzien w dzień u mnie odpada, ale taka jazde miałam tylko raz a od pewnego czasu juz biorę, właśnie na początku jak zaczęłam brac myślałam, że coś będzie a nic nie było i nagle takie coś :?:?:? ,

 

już wiem co z tym światłem dzisiaj mi neta i telewizję na światłowody montowali i dali na ten sam bezpiecznik co czujnik ruchu i sie zaczęło, od razu mi lepiej jak pokojarzyłam fakty a strach ma duże oczy jednak, uf ;)

 

-- 24 mar 2012, 03:27 --

 

Bellatrix,

heh nocne sprzątanie znam ,tęz wolę w nocy, ale dzisiaj to sie nie nadaje za bardzo dziwnie sie czuje ani spać ,ani sprzatac ,ani czytac ani nawet sensownie na forum pisać , wszystko mi ulatuje, myśli z mojej głowy, sklecenie sensownego zdania jest takie ze do kupy musze wszystkie wyrazy zebrac bo kazdy z osobna coś znaczy a trudno by wszystkie razem coś znaczyły, wezme te połowkę co sie wietrzy od paru dni, serial i spac bo dziwnie sie czuje,

dobranoc wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×