Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

pustkaa, dziękuję naprawdę :*

 

-- 23 mar 2012, 01:47 --

 

tahela, wiem, chciałabym tylko, aby przestało boleć.

 

-- 23 mar 2012, 02:00 --

 

spróbuję zasnąć.

łez i tak nie wycisnę już.

tylko ten tępy ból i dławienie w gardle.

 

 

dobranoc kochani :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od trzeciej jeżdzą samochodziki, oglądam :lol: (co z tego, że jest tylko transmisja po angielsku i mało co rozumiem!)

Ja bym pojadła, ale nie mogę nawet z pokoju wyjść, bo opierdziel dostanę :D dlatego wcinam jakieś chipsy - co tam, że środek nocy i w tyły pójdzie, i tak przytyję, i tak...

a Ty co, bezsenna noc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. To jedna z nielicznych rzeczy, ba, nie rzeczy, a wartości, dla których jestem zdolna do poświęceń, jak i która pozwala mi się cieszyć w życiu :D

w sumie to nie są chipsy, a jakieś... Ciastka z przyprawą? Te sunbites, kupiłam na spróbowanie, żeby pewnego dnia nie zrobiła się ze mnie wielka gruba kulka :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jem je pierwszy raz, niedobre. Po prostu ziemniaki są lepsze. Z pewnością tego więcej nie kupię. (Chyba, że będą na mega promocji, no to wtedy nie ma wyjścia, instynktownie kupię)

pamiętam, że jak byłam mała i próbowaliśmy w domu przynajmniej udawać rodzinę i jedliśmy razem niedzielne obiady, tata zawsze włączał, potem podświadomie włączałam, żeby wrócić do tamtych obiadów. No i się kilka lat temu wkręciłam tak na poważnie. :D

 

dobra, skończyli, to i ja idę. Trzeba wstać na siódmą, obejrzeć jeszcze i iść się edukować.

Dobrej nocy życzę, no i snu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, 5 lat temu ten nick "wykradłem", mało oryginalnie, ale cóż =p.

i czemu zastępstwo człowieka nerwicy :mrgreen: ? bo nie ogarniam ?

slow motion, Bellatrix, można nie ufać każdemu,byle nie popadać w skrajność, nie można być zbyt toksycznym.

Ale to moja opinia.

Co do ścierwa, zwykłem tak nazywać ludzi takowych, którzy wyrządzili innym jakąś hmm? podłość, i zniszczyli komuś życie.

(Nie zniszczyłem nikomu życia, ale cóż, nie uważam się też, za cokolwiek wartego człowieka )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arhol, ja sie ucze na swoich błędach. Mogę być dobra do czasu. Zbyt dużo poświęciłam ludziom, oni się po pewnym czasie odwrócili. Oczywiście mam pod uwagą tych którzy zasługują. Na tym forum przekonałam się, że mogę być sobą.

 

 

Mad_Scientist, Darek jest spoko ziooom. POZDRAWIAMY Cię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrz, dobrz, ale nie rozmawiajmy już o nieobecnych, bo ktoś może to uznać za obrabianie dupy przysłowiowe. :P

 

O, slow motion szuka chłopa, jednak miałem rację z tą chorobą przemieszczającej się macicy. :lol: Gdybym też był poszukujący i nie po przejściach to może bym nawet zaoferował swe usługi. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×