Skocz do zawartości
Nerwica.com

moja nadambicja


ja_sn_e

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to ze mam nadambicje, jeśli cos mi sie nie uda, to popadam w depresje, nie wychodze z domu z nikim nie rozmawiam, jestem zła na siebie, najlepiej zrobilabym sobie jakąś krzywde :/

Znacie jakąś poradę ma to ? bo ostatnio nie udaje mi sie duzo rzeczy a z racji tego ze chce aby bylo najlepiej to bardziej mnie dobija.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd Ja to znam... Jak Ja dobrze znam ten stan... :( Człowiek by się wtedy najchętniej pochlastał żeby nie to tchórzostwo Jego... :(

A do tego dochodzi ta jego niesmialosc w kontaktach w 4 oczy (i więcej :P) co jeszcze bardziej denerwuje człowieka. Z telefonem sie już prawie uporałem... Teraz zostało mi jeszcze tylko przełamać barierę w kontaktach na żywo :( TYLKO, ŻE TO JEST TAKIE TRUDNE :cry::cry::cry: Nie dam rady :!::!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam sklonnosc do porownywania sie z innymi i zawsze z ladniejszymi, fajniejszymi itd. wtedy dostaje dola totalnego. nie wiem skad sie bierze to porownywanie. dla nas, dziewczyn nie trudno o to w dzisiejszym swiecie idealnie wygladajacych kobiet wszedzie wokol (tv, gazety itd). niemal wywieraja na ciebie presje ze jak nie masz wszystkiego idealnego to idz sie schowaj. juz nawet nie jest popularyzowane piekno ale IDEAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za wszystkie odpowiedzi :)

Moim istatnim trickiem na to jest czytanie sobie codziennie rano i wieczorem różnych cytatów motywujących. Mówią one czesto o porażkach, które powinny kształtować nasz charakter a nie załamywac nas.

Dostaje bzika kiedy ktos jest lepszy ode mnie w jakiejs kwestii mimo tego ze np ja miałam te same szanse na coś ale za to mniej szcześcia.

Pozdrawiam wszystkich nadambitnych :] spróbojcie z cytatami :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×