Skocz do zawartości
Nerwica.com

[RZESZÓW]


Rekomendowane odpowiedzi

Oddział Dzienny Psychiatryczny Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Rzeszowie

oraz Poradnia Leczenia i Rehabilitacji Zaburzeń Psychicznych

i Zespół Leczenia Środowiskowego.

 

Nowa strona wymienionego w poprzednich postach Dziennego Oddziału Psychiatrycznego w Rzeszowie przy szpitalu na ul. Szopena:

http://www.psychiatria-rzeszow.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś aktualnie mógłby polecić jakiegoś dobrego psychologa w Rzeszowie na NFZ? Kasy na prywatne chodzenie niestety też nie mam [zresztą głównie przez długotrwałe bezrobocie mam głęboką depresją, ale to tylko jeden z moich problemów]. Chętnie skorzystam z jakichś namiarów. Jeśli ktoś coś będzie wiedział, proszę o wpis w temacie lub wiadomość na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chciałabym dowiedziec sie czegos rzetelnego na temat poradnii seksuologicznej przy ul. Zygmuntowskiej w Rzeszowie, bądź terapeutów tam pracujących. Bede wdzieczna za , polecenie konkretnego terapeuty, bądź podzielenie sie Waszymi doświadczeniami i opiniami o tej poradnii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuje rzetelnych informacji na temat poradnii seksuologicznej przy ul. Zygmuntowskiej w Rzeszowie lub terapeutów tam pracujących. Będe wdzieczna za polecenie konkretnego terapeuty bądź podzielenie sie doświadczeniami i opiniami na temat poradnii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzę do dr Kucharskiego od kilku lat ale on nie bardzo umie mi pomóc dobierając odpowiednie leki mimo że inne nie działają dobrze lub mają za wiele skutków ubocznych. Mam wrażenie, że wypalił się nieco a pacjenci go denerwują. Poza tym terminy odległe, nie można się zarejestrować w danym dniu jak np. do innej lekarki jest rano kilkanaście wolnych numerków. Więc jak trzeba zmienić lek to nie fajne jest..... Trzeba dr pytać czy przyjmie a jak ma dużo ludzi to każe przyjść w inny dzień... czasem przyjmie ale to jest różnie... Myślę, że jest trochę przereklamowany. Ale tak to jest na nfz, brak czasu i tłumy, a prywatnie niestety nie mam możliwości się leczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zespół Rzeszowskiego Centrum Psychoterapii zaprasza na psychoterapię wszystkich zainteresowanych leczeniem, zmianą lub wsparciem psychologicznym. Prowadzimy terapię indywidualną w nurcie psychodynamicznym. Gwarantujemy profesjonalne podejście, miłą i życzliwą atmosferę. Rejestracja telefoniczna

Rzeszowskie Centrum Psychoterapii- :tel: 603 434 203

Dorota Cynar- :tel: 605 561 675

Dorota Senderecka- :tel: 607 604 948

Renata Tejkowska- :tel: 668 110 378

Jolanta Janusz-Wnuk- :tel: 509 076 797

Lucyna Szela- :tel: 606 342 023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×