Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam Was znow..


Goya 77

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Goya 77 napisał(a):

Witam Was cieplo, moze mnie pamietacie mialam nick Hania 33 , chce Was pozdrowic i Wszystkich usciskac, rowniez podziekowac , ze byliscie w moim zyciu.

Witaj 🙂

Miło Cię widzieć ponownie 🙂

Cieszę się, że dobrze wspominasz ludzi których poznałaś tutaj. 

Czasem ludzie stąd pozostają w naszym życiu pomimo że już nie uczestniczy się w życiu forum. 

U mnie tak jest i to jest wspaniałe, że zawsze możesz powiedzieć komuś, że masz paskudny czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Melodiaa napisał(a):

Witaj 🙂

Miło Cię widzieć ponownie 🙂

Cieszę się, że dobrze wspominasz ludzi których poznałaś tutaj. 

Czasem ludzie stąd pozostają w naszym życiu pomimo że już nie uczestniczy się w życiu forum. 

U mnie tak jest i to jest wspaniałe, że zawsze możesz powiedzieć komuś, że masz paskudny czas.

Witaj..Tak masz racje, lecz dobrze byc z powrotem wsrod swoich..🥰

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Miło że jesteś tutaj. Z jednej strony cieszy fakt że miło wspominasz czas tutaj i ludzi stąd, z drugiej jednak martwi bo jeśli tutaj jesteś to pewnie znowu jest paskudnie w życiu. Mimo wszystko miło że jesteś, pamiętaj że tutaj zostaniesz szybciej zrozumiana i możesz liczyć na wsparcie niż w życiu realnym. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Szczebiotka napisał(a):

Hej

Miło że jesteś tutaj. Z jednej strony cieszy fakt że miło wspominasz czas tutaj i ludzi stąd, z drugiej jednak martwi bo jeśli tutaj jesteś to pewnie znowu jest paskudnie w życiu. Mimo wszystko miło że jesteś, pamiętaj że tutaj zostaniesz szybciej zrozumiana i możesz liczyć na wsparcie niż w życiu realnym. Pozdrawiam serdecznie

Hey..No tak nadal mecze sie.Czasem lepiej , czasem gorzej.Nadal leki.Praca do ktorej nie mam sily chodzic , gdy czuje sie gorzej.Nierozumienie xe strony rodziny, ale to juz wczesniej bywalo.Staram sie zyc normalnie, lecz z naszymi chorobami bywa roznie.Pozdrawiam cieplo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×