Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam was serdecznie


Emilxon

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Emilxon napisał:

Hejka, jestem tu nowa, i totalnie nie wiem jeszcze jak tu funkcjonuje społeczność. Cierpię na zaburzenia lękowe z napadami lęku panicznego, dlatego tu się znalazłam :D Cieszę się, że mogę was poznać ^^ a co u was?

Cześć 🙂  @Emilxon

 

Myślę, że mogę powiedzieć w imieniu Wszystkich, że my również się cieszymy, że możemy poznać Ciebie. 🙂  Proszę, nie krępuj się pisać, a zwłaszcza głupot - te czytam najchętniej. :P

 

u nas nie wiem. u mnie leci. Właśnie kończę gotować królika, a za niedługo zabieram się do snu (bez królików).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kawa Szatana napisał:

Cześć 🙂  @Emilxon

 

Myślę, że mogę powiedzieć w imieniu Wszystkich, że my również się cieszymy, że możemy poznać Ciebie. 🙂  Proszę, nie krępuj się pisać, a zwłaszcza głupot - te czytam najchętniej. :P

 

u nas nie wiem. u mnie leci. Właśnie kończę gotować królika, a za niedługo zabieram się do snu (bez królików).

Oj tak, głupoty się dobrze czyta :D 

A co do królika, to nigdy nie jadłam, ale życzę smacznego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dryagan napisał:

@Emilxon witam na naszym Forum, myślę, że szybko odnajdziesz się w naszej społeczności. Zapraszam serdecznie do dyskusji na tematy różne - poważne i rozrywkowe. Mam nadzieję, że zagościsz na dłużej...

Też mam nadzieje zagościć na dłużej, głównie dlatego, że tylko ktoś z zaburzeniem zrozumie kogoś innego z zaburzeniem. Często spotykam się w swoim życiu z takimi słowami jak „niepotrzebnie się nakręcasz, przestań” itp, co oczywiście nie ma być ciosem dla mnie, ale właśnie tak to odczuwam, więc mam nadzieje być tu troszkę bardziej zrozumiana 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Emilxon napisał:

Hejka, jestem tu nowa, i totalnie nie wiem jeszcze jak tu funkcjonuje społeczność. Cierpię na zaburzenia lękowe z napadami lęku panicznego, dlatego tu się znalazłam :D Cieszę się, że mogę was poznać ^^ a co u was?

Witaj, fajnie, że wpadłaś. Wszyscy tu mamy swoje problemy a w kupie raźniej :D

Można sobie ponarzekać do woli i nikt nie napisze, że marudzisz.  Tutaj siebie rozumiemy i wspieramy ;)

Rozgość się.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Emilxon napisał:

Hejka, jestem tu nowa, i totalnie nie wiem jeszcze jak tu funkcjonuje społeczność. Cierpię na zaburzenia lękowe z napadami lęku panicznego, dlatego tu się znalazłam :D Cieszę się, że mogę was poznać ^^ a co u was?

Cześć 

Też cierpię na to co ty 🙂 i przyszłam tutaj z tego samego powodu 😅 

Mam nadzieję że się tutaj odnajdziesz i będziesz udzielać w różnych wątkach, oraz to że znajdziesz tutaj wsparcie tak jak ja to zrobiłam. Spokojniej niedzieli ci życzę 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Szczebiotka napisał:

Cześć 

Też cierpię na to co ty 🙂 i przyszłam tutaj z tego samego powodu 😅 

Mam nadzieję że się tutaj odnajdziesz i będziesz udzielać w różnych wątkach, oraz to że znajdziesz tutaj wsparcie tak jak ja to zrobiłam. Spokojniej niedzieli ci życzę 🙂

O, pierwsza osóbka która dokładnie wie z czym się zmagam 😁 Oczywiście postaram się udzielać tam gdzie tylko będę miała coś do powiedzenia ^^ dziękuje i tez życzę spokojnej niedzieli 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Emilxon napisał:

O, pierwsza osóbka która dokładnie wie z czym się zmagam 😁 Oczywiście postaram się udzielać tam gdzie tylko będę miała coś do powiedzenia ^^ dziękuje i tez życzę spokojnej niedzieli 😄

Jest tu nas dużo więcej 😉 także spokojnie, możesz się czuć jak u siebie 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Emilxon Cześć 🙂 zaburzenia lękowe to trudna sprawa, z którą zmagam się od kilku lat i chyba nie widzę sposobu jej wyleczenia. Wszelkie skuteczne leki szybko przestają działać, pojawia się uzależnienie i znajduję się w jeszcze większym bagnie. Ataków paniki przeżyłem dwa, myślałem, że za chwilę umrę więc nie zazdroszczę. Jeśli masz jakieś pytania, czy chcesz po prostu o czymś porozmawiać, napisz w odpowiednim dziale, na pewno uzyskasz odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Fobic napisał:

@Emilxon Cześć 🙂 zaburzenia lękowe to trudna sprawa, z którą zmagam się od kilku lat i chyba nie widzę sposobu jej wyleczenia. Wszelkie skuteczne leki szybko przestają działać, pojawia się uzależnienie i znajduję się w jeszcze większym bagnie. Ataków paniki przeżyłem dwa, myślałem, że za chwilę umrę więc nie zazdroszczę. Jeśli masz jakieś pytania, czy chcesz po prostu o czymś porozmawiać, napisz w odpowiednim dziale, na pewno uzyskasz odpowiedź.

Mi na szczęście powoli przechodzi, ale żeby do tego doszło moje życie musiało się zmienić, i to nawet bardzo. A ataki paniki miałam na codzień, na tyle sporo ich było, że przestałam liczyć, ale dzięki temu troszkę się z nimi oswoiłam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fobic napisał:

Jeśli mogę zapytać, przyjmujesz na stałe jakieś leki? Anafranil? Pregabalinę? Paroksetynę?

Mozarin tj. Escitalopramum, czy jakoś tak się to nazywa. Jeszcze tydzień temu przyjmowałam 10mg, a teraz zwiększyli mi dawkę do 15mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×