Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Jurecki napisał(a):

@Szczebiotka to dzisiaj na sucho jesteś bez kawy.

No uschne dzisiaj 😭 tym bardziej że ja praktycznie tylko kawę pije🤪 

1 godzinę temu, ineedsomesleep napisał(a):

o niee, tak bez kawy nie dałabym rady

Mi też ciężko bo może dla mnie nic nie daje ale sam smak i rytuał jest potrzebny

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Szczebiotka napisał(a):

Eh a ja już myślałam że będę mogła sobie zapodać 🤪😅

"Zapodać" 😅 dziwne mam skojarzenia... ale zapodać możesz w ostateczności tabletki ziołowe Labofarm! Podobno same ziółka, ale poniewierają... jak na ziółka całkiem dobrze 🌿

 

13 godzin temu, Szczebiotka napisał(a):
18 godzin temu, Fobic napisał(a):

Chyba że zasuwałabyś jak katarynka bez możliwości uciszenia to okno faktycznie byłoby pomocne 😅💨

🤫🤫🤫🤫 Oj tam czasami mógłbyś jakieś słowo powiedzieć 😏

Ciekawi mnie co by się stało gdybym milczał 🤐 ale to chyba tylko niepotrzebne dywagacje.

 

13 godzin temu, Szczebiotka napisał(a):
18 godzin temu, Fobic napisał(a):

Na parterze. Z kupą materaców na dole i dużymi misiami żeby zniwelować ewentualny atak paniki 💙

🖤🖤🖤

Myślałaś że wyrzuciłbym kogoś takiego przez okno bez względu na okoliczności? Prędzej sam bym wyskoczył. Byle nie z parteru 😜 15 piętro to optimum wg moich niedawnych rozmów z innymi osobami.

 

13 godzin temu, Szczebiotka napisał(a):

Nie drażnij mnie 😏 

Nie mam zamiaru nawet odrobiny psuć ci dnia, czy nastroju... ale w końcu wiesz 😏

 

13 godzin temu, Szczebiotka napisał(a):
18 godzin temu, Fobic napisał(a):

Dzięki, że doceniasz moją obecność tutaj. Staram się jak mogę.

A mnie to bardzo cieszy 🖤 w końcu wychodzisz do " ludzi" 😉 

Jeśli stukanie niezauważalnych postów we wronkach uważasz za wyjście do ludzi, to taki średnio-słaby sukces. Ale mimo wszystko to twoja zasługa 👍 i po części też moja bo samopoczucie się poprawiło.

Czuję się tutaj jak śmieć, który wiatr unosi pośród ważnych ludzi. W sumie nie dziwię się że tak się tu poniewieram, bo sam nie wykazuję zainteresowania nikim innym 😑 może boję się interakcji nawet nie mając bezpośredniego kontaktu. Boję się braku odpowiedzi? Bycia zignorowanym? Fajnie, że mnie wspierasz, choć wygląda to trochę jak prowadzenie dziecka do przedszkola za rączkę 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Fobic napisał(a):

Zapodać" 😅 dziwne mam skojarzenia...

Ha ha ha ja też 😅 

16 minut temu, Fobic napisał(a):

Ciekawi mnie co by się stało gdybym milczał 🤐 

W sumie to sama nie wiem 🤔 nie no w końcu byś się odezwał, chyba 😅

16 minut temu, Fobic napisał(a):

Myślałaś że wyrzuciłbym kogoś takiego przez okno bez względu na okoliczności?

A ja tam wiem co byś zrobił 🤔 w końcu mógłbyś mieć mnie dość 😅

18 minut temu, Fobic napisał(a):

15 piętro

No już na pewno😏 nie mam tyle materacy by tam ułożyć 😏

19 minut temu, Fobic napisał(a):

ale w końcu wiesz 😏

No właśnie nie wiem🤔 miało być lepiej 😮‍💨 

20 minut temu, Fobic napisał(a):

Ale mimo wszystko to twoja zasługa 👍 i po części też moja bo samopoczucie się poprawiło

Ja tam uważam że przede wszystkim twoja 🖤 bo to ty jednak odważyłeś się tutaj wyjść.

21 minut temu, Fobic napisał(a):

Czuję się tutaj jak śmieć, który wiatr unosi pośród ważnych ludzi.

A ja tutaj nie widzę ani śmieci ani ważnych ludzi, tylko ludzi z problemami którzy mimo wszystko walczą.

21 minut temu, Fobic napisał(a):

Boję się braku odpowiedzi? Bycia zignorowanym?

Wyobraź sobie że ja też. 😮‍💨 Może tego nie widać bo często umiem zakładać maskę że jest ok, ale nie jest. 

22 minuty temu, Fobic napisał(a):

choć wygląda to trochę jak prowadzenie dziecka do przedszkola za rączkę 😅

Ha ha ha no dobra może być i tak, jakoś to przeżyje 😉

13 minut temu, Jurecki napisał(a):

To ile płynów dziennie pijesz?

Zależy od dnia. 4-5 kubków kawy 🤪 czasami jakąś herbatę ziołową ale ostatnio prawie wcale😏 czasami jakiś napój z kubek może nawet nie. Mam duże problemy z piciem płynów, muszę się mega pilnować żeby w ogóle pić 🙃 nie wiem czemu tak jest ale nie za bardzo odczuwam potrzebę by to robić, no chyba że jest mega ciepło to wtedy trochę łatwiej mi coś wypić.

16 minut temu, Jurecki napisał(a):

A teraz załapałem, córka nie za mała na kawę?

Mam dwie córki😅 jedna latem skończy 5 lat druga za kilka dni 17 lat, no i ta starsza przed szkołą musi kawę wypić 😅 

17 minut temu, Jurecki napisał(a):

Ja piję właściwie herbatę gorzką.

Ja kiedyś mega dawno temu bardzo lubiłam herbatę czarną ale taką sypaną 🥺 nawet nie wiem czy nadal jest taka 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Szczebiotka napisał(a):
43 minuty temu, Fobic napisał(a):

Myślałaś że wyrzuciłbym kogoś takiego przez okno bez względu na okoliczności?

A ja tam wiem co byś zrobił 🤔 w końcu mógłbyś mieć mnie dość 😅

Moderator/ Najciekawszy nick forum

Zdajesz sobie sprawę jakie poniósłbym za to konsekwencje? Ile lat spędziłbym w celi 3x3 m2 własnej przestrzeni zamknięty 24/7? 😄 Mam lekko wywalone na te wymyślone tytuły, chociaż poniekąd one zobowiązują i jestem tego świadomy (Znachor) 🤣, ale ciutkę cię poznałem, obdarzyłem sympatią i mam nadzieję, że wzajemnie więc jedyne co mógłbym zrobić to spojrzeć na ciebie ewentualnie czekając na kontakt wzrokowy i zadać pytanie zupełnie nie związane z poprzednimi kilkunastoma minutami bo dłużej pewnie nie potrafisz nawijać, zwłaszcza bez żadnej odpowiedzi/reakcji drugiej osoby 😅 jakby to wyglądało, nie wiem sam ale wiem, że do tego nie dojdzie więc nie ma co rozmyślać.

 

33 minuty temu, Szczebiotka napisał(a):
Godzinę temu, Fobic napisał(a):

15 piętro

No już na pewno😏 nie mam tyle materacy by tam ułożyć 😏

Ja z kolei nie mam tyle pięter żeby skoczyć 😂 Parter, no 2 piętra to mniej więcej max na co mnie stać, a to nadawałoby się co najwyżej na dawno emitowane "Smiechu Warte", albo coś jak samobójczy skok z dywanu na podłogę.

 

35 minut temu, Szczebiotka napisał(a):
Godzinę temu, Fobic napisał(a):

ale w końcu wiesz 😏

No właśnie nie wiem🤔 miało być lepiej 😮‍💨 

Jest lepiej, tymczasem. 🙂

 

41 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

A ja tutaj nie widzę ani śmieci ani ważnych ludzi, tylko ludzi z problemami którzy mimo wszystko walczą

Dobra uwaga. Warto spojrzeć na coś z innej perspektywy.

 

43 minuty temu, Szczebiotka napisał(a):
Godzinę temu, Fobic napisał(a):

Boję się braku odpowiedzi? Bycia zignorowanym?

Wyobraź sobie że ja też. 😮‍💨 Może tego nie widać bo często umiem zakładać maskę że jest ok, ale nie jest.

Jako moderator średnio masz szansę na bycie ignorowanym, a z tymi maskami chyba jest tak u wielu ludzi na co dzień bez czego mogli by mieć trudności z funkcjonowaniem. Jeden wielki teatr.

 

46 minut temu, Szczebiotka napisał(a):
Godzinę temu, Fobic napisał(a):

choć wygląda to trochę jak prowadzenie dziecka do przedszkola za rączkę 😅

Ha ha ha no dobra może być i tak, jakoś to przeżyje 😉

Ty tak, ale ja niekoniecznie 😆 wstyd mi jak cholera. I nie wiem... coś spróbuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie @Jurecki jest pan weteranem forum o czym świadczy prawie kilkadziesiąt tysięcy napisanych postów. Nigdy się panem nie zainteresowałem, co może wyglądać co najmniej niegrzecznie z mojej strony. Chciałem tylko zapytać, czy jest pan zdrów? Jak mija obecny czas? Czy jest coś, czego by pan sobie życzył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Jurecki napisał(a):

Właśnie taką pije.    

 

A no widzisz to ja nie wiedziałam że jeszcze taka jest 🤨 myślałam że teraz to już wszystko w torebkach robią, a ja nie za bardzo lubię takie pić, nawet zioła muszę mieć luzem.

A właśnie, byłam z siostrą w kilku miejscach w poszukiwaniu tego czosnku i nie znaleźliśmy ani jednego 😏 nie wiem co się z nim dzieje, kiedyś było go sporo. Muszę po wrotycz iść i wykopać 😅 znowu ludzie będą się na mnie dziwnie patrzeć 😅😅😅

10 minut temu, Fobic napisał(a):

Zdajesz sobie sprawę jakie poniósłbym za to konsekwencje? Ile lat spędziłbym w celi 3x3 m2 własnej przestrzeni zamknięty 24/7? 😄 

Ha ha ha oj tam. Pamiętam jak się wystraszyłeś tego zielonego koloru i nie chciałeś już ze mną pisać 🤬 

11 minut temu, Fobic napisał(a):

ale ciutkę cię poznałem, obdarzyłem sympatią i mam nadzieję, że wzajemnie

No raczej 💙

12 minut temu, Fobic napisał(a):

zupełnie nie związane z poprzednimi kilkunastoma minutami

No coś ty 🤨 to po co ja tyle miała bym nawijać jakbyś zapamiętał tylko kilkanaście ostatnich minut🤨 

13 minut temu, Fobic napisał(a):

bo dłużej pewnie nie potrafisz nawijać,

To jeszcze zależy o czym i z kim 🤪

14 minut temu, Fobic napisał(a):

no 2 piętra

No przestań, mam lęk wysokości więc nie będę wchodzić tam by cię namawiać żebyś zszedł. Ej no właśnie! Ty też masz zapewne lęk wysokości! Więc ta opcja odpada 😁

15 minut temu, Fobic napisał(a):

Jest lepiej, tymczasem. 🙂

I tego się trzymajmy. Zresztą to nawet widać po twoich długich wpisach 😁

16 minut temu, Fobic napisał(a):

Jako moderator średnio masz szansę na bycie ignorowanym,

Ale ja nie chcę być postrzegana tylko jako moderator 🤪 

16 minut temu, Fobic napisał(a):

Ty tak, ale ja niekoniecznie 😆 wstyd mi jak cholera. I nie wiem... coś spróbuję

Jestem ciekawa co 🤨

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szczebiotka napisał(a):
19 minut temu, Fobic napisał(a):

zupełnie nie związane z poprzednimi kilkunastoma minutami

No coś ty 🤨 to po co ja tyle miała bym nawijać jakbyś zapamiętał tylko kilkanaście ostatnich minut🤨 

Kilkanaście minut byłoby rozmazanym szumem w mojej głowie. W moim stanie zapamiętałbym zaledwie kilka początkowych zdań po czym zacząłbym wpadać w swego rodzaju trans i na koniec dotarłoby do mnie raptem kilka końcowych słów. Po czym jednak uzyskałabyś ode mnie nie tyle odpowiedź, co pytanie zupełnie zbijające cię z tropu, być może przerażające. Nie myśl, że nie interesuje mnie twoje życie, twoje relacje w rodzinie, relacje z dziećmi, wspólnie przeżyte chwile radości, czy szczęścia ale czuję, że nie potrafię słuchać. Dawno nikogo nie słuchałem. Jednak podczas rozmów z psychiatrą często odwracam wzrok i udaję że słucham, tracąc całkowicie koncentrację i kończąc dyskusję czymś uniwersalnym i natychmiast zaczynając swoją kwestię.

Z drugiej strony nie wierzę, że produkowałabyś się kilkanaście minut w stronę nieruchomego wręcz, bez reakcji posągu nie reagującego w ogóle na nic 😬

Ja już jestem D.E.A.D ⚰️ tylko rozłożony na raty.

 

21 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

Ej no właśnie! Ty też masz zapewne lęk wysokości! Więc ta opcja odpada 😁

Mam 😁 ale w chwilach desperacji ludzie zdolni są do różnych czynów pokonując swoje najgorsze lęki.

 

22 minuty temu, Szczebiotka napisał(a):
39 minut temu, Fobic napisał(a):

Jest lepiej, tymczasem. 🙂

I tego się trzymajmy. Zresztą to nawet widać po twoich długich wpisach 😁

:classic_smile:...

Krótkie wpisy mi po prostu nie bardzo wychodzą. Muszę rozwinąć co mam na myśli, zamiast napisać - NIE, i tyle 😂

 

24 minuty temu, Szczebiotka napisał(a):
41 minut temu, Fobic napisał(a):

Ty tak, ale ja niekoniecznie 😆 wstyd mi jak cholera. I nie wiem... coś spróbuję

Jestem ciekawa co 🤨

Zdam się na intuicję, więc może być przypał 😁 ale jakby ktoś pytał... to mnie nie znasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Fobic napisał(a):

Kilkanaście minut byłoby rozmazanym szumem w mojej głowie. W moim stanie zapamiętałbym zaledwie kilka początkowych zdań po czym zacząłbym wpadać w swego rodzaju trans i na koniec dotarłoby do mnie raptem kilka końcowych słów. Po czym jednak uzyskałabyś ode mnie nie tyle odpowiedź, co pytanie zupełnie zbijające cię z tropu, być może przerażające.

Ha ha ha to ja tak mam jak mnie ktoś nudzi albo mówi coś co zupełnie mnie nie interesuje 😅 po prostu wpadam wtedy we własne myśli i myślę o czymś innym 😅

14 minut temu, Fobic napisał(a):

Dawno nikogo nie słuchałem.

Czas to zmienić

14 minut temu, Fobic napisał(a):

Jednak podczas rozmów z psychiatrą często odwracam wzrok i udaję że słucham

Ja tak robię tylko do osób które mnie krępują albo zawstydzają. Nie umiem nie patrzeć za bardzo komuś w oczy rozmawiając z daną osobą. 

15 minut temu, Fobic napisał(a):

Z drugiej strony nie wierzę, że produkowałabyś się kilkanaście minut w stronę nieruchomego wręcz

No proszę cię, ja nawet gadam do psów, kotów i rybek 😏a nawet kwiatów 😅 więc no 😂 ja po prostu chyba muszę wyrobić swój limit dzienny słów 😂

Za to jak mówię mało albo wcale to oznacza że jest coś mega nie tak.

17 minut temu, Fobic napisał(a):

Ja już jestem D.E.A.D ⚰️ tylko rozłożony na raty

Każdy z nas jest. Dwie rzeczy w życiu są pewne, to że się rodzisz i to że umierasz. 

17 minut temu, Fobic napisał(a):

Mam 😁 

No widzisz. Do tego dojdzie strach przed schodami czy drabiną i już nie wejdziesz 😉

18 minut temu, Fobic napisał(a):

Krótkie wpisy mi po prostu nie bardzo wychodzą

Naprawdę 🤨 przypomnieć ci pierwsze nasze rozmowy 🤔 wtedy czytałam że nie umiesz się za bardzo rozpisywać 😅

19 minut temu, Fobic napisał(a):

ale jakby ktoś pytał... to mnie nie znasz.

Ha ha dobra zobaczymy 😅 ale ja lubię świrów bo sama taka jestem więc spokojnie 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fobic napisał(a):

Chciałem tylko zapytać, czy jest pan zdrów?

Jako znachora to chciałbym się zapytać jaka jest recepta na zdrowie??? :mrgreen:

 

2 godziny temu, Szczebiotka napisał(a):

myślałam że teraz to już wszystko w torebkach robią

Nie uznaje takiej herbaty, to nie jest herbata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Jurecki napisał(a):

Nie uznaje takiej herbaty, to nie jest herbata.

No ja właśnie też nie dlatego nie pije. Kiedyś kupiłam sobie 2i pół kg hibiskusa to do tej pory mam😅 się to taki sypany. Czasami zbieramy pokrzywę ale to można maks do dwóch tygodni pić a później przerwa. Dzisiaj chciałam iść habry zerwać ale pogoda się psuje a mnie mega głowa boli, więc zostaje mi pielenie w ogrodzie i podwiązanie pomidorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jurecki napisał(a):

Jako znachora to chciałbym się zapytać jaka jest recepta na zdrowie??? :mrgreen:

Oprócz dobrze dobranych tabletek?

Według mnie receptą na zdrowie jest prawdziwe odczuwanie pozytywnych emocji, takich jak miłość, wdzięczność, szczęście, czy radość. Emocji pozbawionych ego oraz osądzania. Im częściej tym lepiej :classic_smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wronki 🙂 

U mnie trochę gorszy czas. Zmiana pogody mnie dobiła przez co nie czuje się najlepiej. Wczoraj nie obyło się bez leków przeciwbólowych 😮‍💨

To jak? Po kawie? 🤔 Syn mnie uratował kawą, lepsza jego niż żadna 😏 

☕☕☕☕☕

11 godzin temu, Jurecki napisał(a):

Mam hibiskus ale dla mnie za kwaśny

To prawda, jest kwaśny. Na szczęście ja lubię kwaśne rzeczy 😅 no i robię tak że zaparzam w garnku, rondelku większą ilość i Później pije po pół kubka najlepiej duszkiem🤪 bo wtedy nie jest aż takie straszne ( mimo tego że lubię kwaśny to jednak hibiskus daje mi trochę w kość przy takim stężeniu😅 bo robię wtedy mocniejszy wywar). Ale to jest taka kuracja np przez tydzień czy dwa i odstawiam na jakiś czas. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂
@Szczebiotka u mnie po kawie :D
byliśmy nad morzem, odpoczęłam trochę , Mała zmieniła klimat 🙂 ale chyba się starzeje jednak. Wieczorami padam na twarz, nie mam na nic siły... a jak nie wezmę leków na tarczycę to wgl masakra- mogłabym spać ciągiem, nie mam siły na nic i zabijam wzorkiem każdego kto do mnie podjedzie.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×