Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.05.2023 o 12:57, Melodiaa napisał(a):

Kobito...przeslac ci chusteczki bo idą chyba hurtowo u Ciebie? 😔🙄😉

Tak poproszę bo u mnie na i dzieci mamy alergię😅

Dzisiaj stałam rozmawiałam w szkole z nauczycielami itp moich dzieci i płakałam😅 wszyscy się śmiali że mają nadzieję że nie przez to że rozmawiają ze mną😅 

O kichaniu już nic nawet nie mówię.

 

Ogólnie przeżyłam dzisiejszy wyjazd na dzień dziecka! I jestem mega dumna z siebie! 😁

 

Jeszcze czeka mnie południe i wieczór samej w domu z maluchami 😱 trzymajcie kciuki abym nie miała ataków paniki. 

 

Dzień dobry wszystkim 🙃

 

7 godzin temu, spidi napisał(a):

Dzień Dobry 🙋‍♂️

U mnie sianokosy,ach ten zapach sianka ;)

Ah te łzy i cieknący nos 🙃😅 ale i tak uwielbiam ten zapach.

Ja wczoraj ścinałam lebiode i miętę. Już wisi na dworze i się suszy.

 

IMG20230529144934.jpg

IMG20230529152039.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wam.

Ostatnio mam zbyt mało snu. Padam w miarę szybko ale nie mogę się wyspać 😮‍💨

3 godziny temu, Regular. M napisał(a):

Dzień dobry wszystkim o 2 w nocy, moja bezsenność znowu daje w kość... Ale pije druga kawkę i tego też i Wam życzę! ☕☕☕

O ja kawę zawsze i wszędzie 🖤 

Mi bezsenność minęła ale i tak nie mogę się wyspać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Jurecki napisał(a):

A ja już po śniadaniu :smile:

@Szczebiotka najpierw kawka czy śniadanie?

Ja jak paliłem papierosy to najpierw papieros a później śniadanie. Nie chciałem palić na czczo to wypijałem szklankę wody a później paliłem.

Teraz to różnie. Jak paliłam to oczywiście że najpierw był papieros w między czasie już się gotowała woda na kawę, a śniadanie wtedy to różnie, albo było albo nie 😅 

Teraz w sumie też jest różnie. No wstaje rano żeby ogarnąć dzieci do szkoły, więc wstawiam wodę, robię im śniadanie, przy okazji sobie kawałek chleba żeby leki nie szły na pusty żołądek 😏 no i robię kawy dla siebie i starszych dzieci. Jedyne co się zmieniło to to że kiedyś piłam czarną kawę, bez mleka i cukru i tylko sypaną a teraz tylko z mlekiem i cukrem i często rozpuszczalną 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

Jedyne co się zmieniło to to że kiedyś piłam czarną kawę, bez mleka i cukru i tylko sypaną a teraz tylko z mlekiem i cukrem i często rozpuszczalną 😅

Ja ostatnio tylko sypana i bez cukru ani mleka. 

Bezsenność mam nadzieję że dzisiaj minie bo zmieniam lek nasenny u lekarki. Mam przynajmniej taka nadzieję że mi zmieni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Regular. M napisał(a):

Ja ostatnio tylko sypana i bez cukru ani mleka. 

Bezsenność mam nadzieję że dzisiaj minie bo zmieniam lek nasenny u lekarki. Mam przynajmniej taka nadzieję że mi zmieni. 

A jakie leki bierzesz? Mi to chyba pomogło to że więcej czasu spędzam na świeżym powietrzu. Niby dostałam Ketrel ale go nie biorę. 

3 minuty temu, Jurecki napisał(a):

@Szczebiotka a która kawa jest zdrowsza według Ciebie, rozpuszczalna czy po turecku?

Mnie kawa przede wszystkim idzie na żołądek i źle się czuje z żołądkiem.

Wiesz według badań itp najlepsza jest sypana bo rozpuszczalne to taki trochę syf. Ale ja np tak jak ty mam problem z żołądkiem i dlatego też zaczęłam pić rozpuszczalna creme bo jest delikatna. Ogólnie lubię zielony Jacobs ale jakiś czas temu strasznie zaczął mnie boleć żołądek po niej, więc ograniczyłam picie go. Ludzie mówią że to kwaśna kawa 😜 ale ja ją lubię 😏 

 

 

A tak swoją drogą to wszystkiego najlepszego drogie dzieci z okazji dnia dziecka 😁😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Szczebiotka napisał(a):

Ogólnie lubię zielony Jacobs ale jakiś czas temu strasznie zaczął mnie boleć żołądek po niej, więc ograniczyłam picie go. Ludzie mówią że to kwaśna kawa 😜 ale ja ją lubię 😏 

Mojej matce jak zrobisz zielonego Jacobsa i jej możesz o tym nie mówić to i tak nie wypije, od razu wyczuje, że to zielony Jacobs i nie tknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Szczebiotka napisał(a):

W sprawie wypadku?

Tak. Będę chyba miał mandat bo nie powinienem jechać tym chodnikiem. Którymi chodnikami jeździć?

Będę mógł się ubiegać o odszkodowanie tylko że nie wiem jak :bezradny:

Edytowane przez Jurecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×