Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zmiana nurtu przez terapeutę w czasie trwania terapii


Illi

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, ZielonyListek napisał:

@Luna*a jak dużo czasu potrzebowałaś, aby zaufać terapeutce?

 Duzo..:), ale ja widzę siebie jako cięzki przypadek ;p, zreszta jest to moja druga terapia, pierwsza zakonczyla sie niepowodzeniem.

I rozumiem Cię, wiem, ze czasem bardzo trudno jest zaufac terapeucie (a jeszcze trudniej jest o tym mu powiedzieć), ale to w sumie jedyny sposob, by terapia miała szanse być skuteczna.

 

Edytowane przez Luna*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ZielonyListek napisał:

@Illii jak relacja z twoją terapeutką? Coś się zmieniło?

nadal online, ale dzisiejsza sesja to Jej zmiana o 180 stopni. Nagle odpowiadała na to co mówię... Można było rozmawiać i nie słyszałam w momencie odmiennego zdania, że to podświadomie robię. Padały sformułowania, że "wydaje się jej; ona to widzi tak:; wg niej; na sesji jest tak, ale ona nie wie jak jest poza". Więc w końcu była rozmowa. I długo myślałam, czy dzisiaj coś we mnie się zmieniło, ale w sumie nastawienie miałam takie jak od kilku spotkań, czyli wkurw od początku, że znowu przepierdziele 50 minut, a tu pozytywne zaskoczenie. Także nie wiem, nie rozumiem, gubię się trochę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Illi obstawiam, że to metoda t. W innym wątku pisaliśmy o tym trochę. Taka ambiwalencja terapeutów, która albo ma coś sprowokować, albo chyba tylko doprowadzić do szału :twisted:

Zastanawiałaś się nad tym, aby zapytać swoją t. że widzisz różnice w jej zachowaniu z sesji na sesję i nie rozumiesz o co chodzi?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ZielonyListek napisał:

Zastanawiałaś się nad tym, aby zapytać swoją t. że widzisz różnice w jej zachowaniu z sesji na sesję i nie rozumiesz o co chodzi?

Wczoraj byłam w tak wielkim szoku, że totalnie nie myślałam o tym. Zapytam się na najbliższej sesji, ponieważ chętnie poznam przyczynę jej zmienności. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×