Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ujawnienia tajemnicy o rencie przez dziewczynie rodzinie


johnn

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Od wielu lat nie podejmuje pracy. Przyczyną są moje trudności umysłowe (zespół Aspergera oraz zaburzenia osobowości), trudna przeszłość oraz złe warunki bytowe. Dziś dowiedziałem się, że moja dziewczyna wyjawiła członkom rodziny informację o przyznaniu renty.  Nie podała przyczyny podania świadczenia.  Rentę miałem sobie "załatwić". Źle się poczułem.  W moim przekonaniu nie ma powodu aby usprawiedliwić moje wieloletnie bezrobocie. Jestem w sile wieku (mam ponad 30 lat, z wyższym wykształceniem na kierunku ścisłym i nie choruje).  Nie chce się im pokazać na oczy. Wstydzę się. 

Dotychczas mogli przypuszczać, że powodem moich trudności są zdrowotne. Ale moja dziewczyna rozwiała ich wątpliwości (renta jest "załatwiona").  

 

Proszę o wybaczenie. Chciałem jedynie o tym napisać. 

 

Życzę miłego dnia,

Pozdrawiam

johnn   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, johnn napisał:

Dotychczas mogli przypuszczać, że powodem moich trudności są zdrowotne. Ale moja dziewczyna rozwiała ich wątpliwości (renta jest "załatwiona").  

Jakby nie patrzeć rentę sobie załatwiłeś, bo wniosek o rentę sam się nie składa, nie przyznają też takich świadczeń na zasadzie losowania komu damy, a komu nie.... sam ten wniosek złożyłeś.

A każdy kto jest choć trochę rozgarnięty wie, że renty nie dają ot, tak i raczej samo przez się rozumie, że zapewne z powodów zdrowotnych ją masz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×