Skocz do zawartości
Nerwica.com

chorobliwe obzarstwo ;/


Rekomendowane odpowiedzi

pigułek antykoncepcyjnych nie biore i ne brałam a hormony tarczycy robiłam i mieściły się w normie tak mi lekarz powiedziała ,zmian też nie było na usg tarczycy

 

[Dodane po edycji:]

 

pigułekantykoncepcyjnych nie biore i ne brałam a hormony tarczycy robiłam i mieściły się w normie tak mi lekarz powiedziała , i zmian też nie było na usg tarczycy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja mama opowiadała mi o pewnej kobiecie która miał syna w USA. No i ten syn przyjechał sobie pewnego dnia do Polski i przywiózł trochę kasy. Kasę schował w szafie no i pewnego razu ktoś te pieniądze podkradł...Po tym zdarzeniu ta kobieta dostała żarłoczności....potrafiła zjeść blaszkę ciasta na raz....

 

Ludzie musicie wiedzieć że energia do życia i pracy magazynowana jest w wątrobie i mięśniach. To nie jest tak że jak się ktoś objada to będzie przez to silniejszy - tylko nadmiar tłuszczu zgromadzi się na brzuchu lub udach...Jedzenie musi być proporcjonalne do wysiłku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja obiado- kolacja składał się się kiedyś z obiadu później zaraz deser a po deserze fast food typu pizza, hamburgery i przed snem kolejna porcja słodyczy a wszystko to zapijane colą lub innymi słodkimi napojami. Teraz aż tyle nie jem ale po obfitym obiedzie czy po kolacji mam zawsze ochotę na słodycze. Mam lekką nadwagę ale na ilości które jem to i tak nie najgorzej wyglądam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wato pamiętać o prawidłowym BMI. Jeśli ktoś ma wzrost 176cm to powinien ważyć 176-"100" - czyli dokładnie 76kg.

 

A tak w ogóle to nie warto się obżerać. Tak samo jest z paleniem papierosów. To nie prawda że nikotyna zawarta w papierosach działa uspokajająco. To co działa w papierosie to fakt że musimy się głęboko "zaciągać" a tym samym pobierać duże ilości powietrza do płuc i to właśnie jest całe clue.... Nie działa dym tytoniowy tylko sposób jego pobierania. Mało kto potrafi prawidłowo oddychać. A to właśnie sposób wdychania dymu papierosowego działa rozluźniająco.

 

http://aikido-polska.eu/articles/11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×