Skocz do zawartości
Nerwica.com

26 V DZIEŃ WSZYSTKICH MAM


annaszczechowicz@op.pl

Rekomendowane odpowiedzi

JAKIE ŻCZENIA DLA NASZYCH KOCHANYCH MAM ZŁOZYMY W TYM DNIU MOZE ..OBIAD I BUKIET KWIATÓW NAWET TAKICH Z OGRODKA -DZIALKI ALBO MILE SLOWA ............................................................................................JA TEGO DNIA MAM JESZCZE JEDNĄ ROCZNICE 18 LAT POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO WIĘC BEDZIE DUZY TORT POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć zagubiona nieznam relacji miedzy Tobą a mamą ale moze raczej warto wyciągnąć reke moze sprobuj chociaz w tym jedynym dniu a moze wszystko bedzie dobrze nalezy wybaczac błęy przykrosci przynajmniej spróuj ale kim ja jestem aby Ci radzić mozesz tak pomyśeć ale warto pomyśleć o tym i spróbować każdy ma prawo do szczęścia przyjemności pozwól wybaczać zaczynając od samej Siebie ŻYCIE PRZECIEŻ JEST TAK KRÓTKIE CZASEM BYLEJAKIE ALE WARTE PRZEŻYCIA W RADOŚCI CHOCIAŻBY TEGO JEDNEGO DNIA ....pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reke moze sprobuj chociaz w tym jedynym dniu a moze wszystko bedzie dobrze nalezy wybaczac błęy przykrosci przynajmniej spróuj

 

To nic nie zmieni, może i należy wybaczać,ale ja nie potrafię.

Cześć zagubiona nie znam relacji miedzy Tobą a mamą

 

A relacje są....hmmm właściwie to ich nie ma. Nie rozmawiamy ze sobą prawie,chyba że się kłócimy. Matka zniszczyła mi moją psychikę, ona mnie nie wychowała,ale uczestniczy w moim życiu przez to że pije.Nigdy nie usłyszałam od niej że mnie kocha,NIGDY. Matka to nie ta która urodziła ale ta która wychowała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc zagubiona przeczytalam o tym co napisalas i naprawde niewiem co mam odpowiedziec co poradzic przykro mi z tego powodu ale rodzicow sobie niewybieramy musi Ci byc ciezko z tego powodu ze niepotrafisz wybaczyc moze jutro nowy dzien przyniesie cos ciekawego cos nowego i bedzie lepszy pozdrawiam Ania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wytrawię mamie swój uśmiech w miedzi... Heh. Taki prezent dostała niedawno dziewczyna na urodziny i jej się spodobał.

 

Zagubiona=>, współczuję...

 

W sumie ja z ojcem kontaktów nie utrzymuję, nienawidzę go jeszcze bardziej za to, że chcąc nie chcąc staję się taki jak on...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matka to nie ta która urodziła ale ta która wychowała...

 

Dokładnie;

A ja się tak zastanawiam, skąd u mnie niska samoocena i jakieś lęki przed życiem, skoro miałam i mam kochających i niepoddających się rodziców, zwłaszcza ojca;

zła karma?

już nie wiem co myśleć :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×