Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kto dziś sam siorbie drinka?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Majster, ja w sobotè z mèzem i znajomymi bèdziemy grac w karty :D trochè rozrywki przy piwie i dobrym jedzeniu.

a czkawkè masz pijackà albo ktos Ciè wspomina(taki zabobon podobno) :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam dość kursów barmańskich, na studiach to mam. Ostatnio w sesji miałam egzamin ustny z alkoholi itp - śmieszne, zamiast pić jak typowy student to ja muszę się o tym uczyć. Ale nauka bywa przyjemna- trzeba poczuć teorię także w praktyce :mrgreen: Tylko że ja się uczę o alkoholach stosowanych w gastronomii itd niekoniecznie 'jak mieszać drinki' tylko jakie alkohole są, jak się je dzieli, jak rozróżnia, do jakich kieliszków...

 

Ech..

 

A siorbię właśnie Miód pitny, tak jakoś mnie ochota naszła (ból głowy) a miałam jeszcze flaszeczkę skitraną za szafką ;):mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kari21, na zdrówko! Ja właśnie obalam trzeciego browarka, siedzę w domu sama, bo szanowny małżonek poszedł na popijawkę z kumplami. Więc postanowiłam nie być gorsza i opróżniam barek :D

 

Na zdrowie:) milo ze nie pije sama;) ja sacze jednego bo zaczelam brac leki nie najlepeij sie czuje 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wku*iajcie mnie nawet :evil: Dostałam wino winogronowe prawie 1l na imieniny, do tego stoi dziesięciopak półlitrówek Carlsberg'a z Lidla za 19,99zł i mnie nawiedza... :evil: A ja na SSRI i na benzo w mordę jeża :evil: Kiedyś w sumie będąc na tych samych prawie że lekach i to na wiele większych dawkach wypiłam 0,5l czystej i było super, ale już wolę nie pić na lekach... Chyba że na samym SSRI, ale dziś na benzo niestety :evil: Więc odpuszczam... Ech. Jak mogłam pić to nie miałam ochoty, a jak nie mogę to ciągnie... To tak jak z apetytem będąc na diecie :?:hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×