Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

kezsicnarFf

Użytkownik
 • Zawartość

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. kezsicnarFf

  zadajesz pytanie

  Tak, śpię -> budzę się -> pracuję -> idę dalej spać. I tak 365 dni w roku Bardziej preferujesz lato, czy zimę?
 2. kezsicnarFf

  SSRI-temat ogólny

  Zaćma, a systematyczne pogorszenie wzorku to chyba coś innego, prawda? Odnoszę wrażenia, że z roku na rok mój wzrok znacznie pogarsza się. Mam zamiar w tym roku odwiedzić okulistę, ponieważ problem jest wyjątkowo upi#rdliwy w trakcie jazdy po zmroku.
 3. Na początku, gdy miałem depresję, byłem pewien, że mam raka lub jakiegoś pasożyta wewnątrz mnie, który wysysał ze mnie "życie". Później psychiatra uświadomił mi, że mam "z głową"
 4. Witam. Jestem noobem w tym temacie. Dzisiaj przeglądając forum napotkałem na post, w którym jeden z użytkowników, sugerował możliwość samookaleczenia się. Często goląc się, chyba specjalnie przyciskam mocniej żyletkę, do tego stopnia, że w paru miejscach na szyi leci krew - i co gorsza - w trakcie, odczuwam pewnego rodzaju przyjemność. Czy to podchodzi pod samookaleczenie? Na logikę rzecz biorąc, nigdy sam się nie kaleczyłem, ponieważ nie ma to dla mnie najmniejszego sensu.Nie lubię też widoku krwii. Rozumiem, że jest to jakiś sposób wymierzania sobie kary? Dlaczego ludzie to robią? Pod które zaburzenie, podchodzi tego typu zachowanie?
 5. Nie ma czegoś takiego jak : "Masturbacja a pogłębienie depresji". Jeżeli nie masz partnera, to masturbacja jest wręcz wskazana.
 6. Alkohol + nawet tlen to nie najlepsze połączenie. Grunt to zachować umiar. Nawet czekolada + psychotropy to nie najlepsze połączenie, jeżeli nadużywasz tego pierwszego.
 7. Dzisiaj 4 tyskie, do tak zwanego lustra. Nic nowego w sumie, jeżeli pije, to głównie sam przed monitorem
 8. Psychoterapeuci często korzystają tego błędu. Brak konkretnych pytań "co mi jest" oraz "jak to rozwiązać".
 9. Tak jak w temacie. Trzy rzeczy w życiu, których jeszcze nie zrobiłeś, a chciałbyś w przyszłości zrobić. Może zacznę. 1) Profesjonalny masaż. Przede wszystkim pleców, taki z prawdziwego zdarzenia. Po ciężkim dniu w pracy. Niby drobnostka, no ale jeszcze nie miałem okazji skorzystać. 2) Skoczyć na spadochronie. Mimo lęku wysokości. Chociaż prawdopodobnie nie zdobędę się na odwagę by to zrobić. 3) Jak już będę na emeryturze, stary i zmarszczony, chciałbym spróbować heroiny. Sprawdzić jak to jest być, na top-haju
 10. Straciłem cały dzień na skręcanie mebli w jednym z biur. Na końcu doszedłem do wniosku, że lepiej byłoby jednak wydać te dodatkowe 100 PLN. Później byłem na zakupach, kupiłem kilka dodatkowych koszul i spodni oraz prowiant na następne 3 dni. Wróciłem do domu, zrobiłem elegancką "carbonera" z pieczarkami oraz boczkiem Obecnie pije drugie piwo. Dopije jeszcze dwa i pewnie pójdę spać Mmmm, cóż za niesamowity dzień.
 11. http://www.youtube.com/watch?v=iESUo2khj6I&feature=related lemongrass - beautiful blue
 12. kezsicnarFf

  Wariatka Solie wita...

  - huśtawka nastrojów -> jest, - bardzo szybko się wzruszam -> jest, - czerpię przyjemnośc ze społczucia inny osób, uwielbiam gdy ktoś mnie żałuje i się nade mną użala -> jest, - użalanie się nad samą sobą jest czymś bardzo częstym u mnie -> jest, - denerwuje się gdy coś nie idzie po mojej myśli -> jest, - największym moim problemem wydaje się jest sposób w jaki interpretuje fakty. Wszystko rozumiem tak jak chcę to zrozumieć i ciężko mi jest później wybić to z głowy -> zgadza się. - borykam się z natrętnymi myślami, pesymistycznymi myślami, układam w głowie negatywne scenariusze -> jest, Hm, bez obrazy, ale na podstawie moich doświadczeń, jesteś typową kobietą XXI wieku Wniosek, zbyt dużo myślisz nad tym "jaka jesteś". Może dla odmiany, zamiast dumać przed lustrem, bierz garściami i korzystaj z życia. Specjalistą nie jestem, więc bardzo dobrze, że w planach masz wizytę u jednego z nich.
 13. kezsicnarFf

  Wariatka Solie wita...

  I co do tego nie mam żadnych wątpliwości. Dobrze dobrana kuracja farmakologiczna, czyni cuda. Żyję się raz. Co za tym idzie, nie daj się, walcz
 14. kezsicnarFf

  Po co zyć?

  Zaliczyłem w życiu kilka takich "momentów". Jeżeli jesteś w stanie przewidzieć przyszłość, to masz rację. Jeżeli natomiast nie wiesz, co będzie jutro -> działaj, pracuj nawet za te 1400 netto. Łap okazję, siedząc w domu oraz narzekając jak to jest źle sytuacji nie poprawisz. Grunt to pozytywne myślenie.
 15. Rozwiązania są trzy. A: Pracuj siedem dni w tygodniu, B: Postaraj się zapewnić sobie w miarę aktywne dni wolne.Domyślam się, że w weekend głównie siedzisz w domu, stąd ten problem w poniedziałki. C: Korzystaj z leków, które rozwiążą ten problem.
×