Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Jestem z Warszawy, jestem tu nowy.

Od kilku dni mam nawrót zaleczonej deprsji, siedze w domu i strasznie mi nudno i samotnie.

Może ktoś z was ma ochotę sporkac się w realu poznac się pogadac, wymienic doswiadczeniem, sposobem na depreche ;-)

Mam 28 lat, jestem facetem, na codzień wesołym, radosłym, kontatowym,niestety nie teraz :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien apel! to bardzo ważne.

Pewna osoba z Warszawy jest w tragicznej sytuacji. Uciekła z domu od przemocy, jest w 15tym tg ciąży. Obecnie przebywa w schronisku dla bezdomnych. Już nie wiem co mógłbym dla niej zrobić i pomyślałem, że tutaj napisze. Proszę jeśli jest ktoś kto mógłby jej pomóc nie wiem przygarnąć ją na jakiś czas ona ma pracę jedzenie z ops - tylko jakiś kąt - bo to co ją spotkało jest okropne sam nie mogę więcej zrobić - ona nie ma dostępu do internetu wiadomo - więc nie podaję jej imienia zostawię więc jej nr tel: 722562533. pomóżcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !!!!!!!!!!!!!!

 

20 pazdziernika jade do Krynicy Gorskiej na 8 dni do hotelu 4* "Gaborek". Wyjazd z Warszawy autokarem. Okazało się, że osoba z którą miała jechać rozmyśliła się i nie jedzie ze mną... w zaistniałej sytuacji szukam 1 chętnej osoby która by tam ze mną pojechała. Wszystko jest już opłacone - noclegi, przejazd, wyżywienie itp. Koszt to tylko 690 zł. W hotelu znajduje sie bilard, silownia, sauna, jakuzii i inne atrakcyjne obiekty. Jest jakaś osoba chętna ???!!! :uklon:

 

Ps. Mam 27 prawie 28 lat. Na imię mam Piotrek. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze byśmy zorganizowali jakieś małe spotkanie w Warszawie? Czy są chętne osoby???

 

Teraz jestem w nienajlepszej sytuacji psychicznej i potrzebuje PILNIE kontaktu z drugim człowiekiem... :(:hide:

 

-- Cz wrz 15, 2011 5:29 pm --

 

No dobra, to moze ktos jest chetny za 500 zł ???????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to moze ktos jest chetny za 500 zł ???????????????

Aż poczułem się jak w tym mieśce :smile:

 

Jestem w Warszawie, generalnie mogę naładować pozytywną energią, porozkmniać o życu, dajcie tylko znać ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×