Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

czarnapasqda, To Cię dopisuję. przyjedziesz to ok, nie to trudno:)

 

Ech :) No ok, dopisz :) Tylko naprawde, nic nie jestem w stanie obiecac :( Choc nie ukrywam, ze bardzo chcialabym sie z Wami wszystkimi spotkac. Ze wszystkich sil postaram sie zdobyc wolne dni na ten czas :) I odpowiem ostatecznie zapewne dzien lub 2 wczesniej.. Jak zreszta wiekszosc osob z jakichs powodow niezdecydowanych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w niedzielę o 16:00 pod Chopinem.

 

Może być o 16.00 w Łazienkach pod Chopinem, ale przypominam, że dokładnie o tej godzinie grają tam Chopina :mrgreen: . Cóż, tym razem mam przynajmniej do Ciebie Sabaidee telefon ;) . Ooo, widzę, że nawet grusia jest w moim telefonie, choć nie mam pojęcia skąd mam ten numer i czy jest aktualny :P .

 

piwo też się znajdzie. :D

 

Ale o ile pamiętam, to piwo Łazienkowe jakieś drogie było, więc trzeba będzie i tak gdzieś się przespacerować 8) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robanix, w takim razie uściślam: po prawej ręce Chopina i nie mącimy już ze zmianą miejsca. Z Łazienek jest wszędzie blisko i z pewnością jakaś tańsza knajpa w okolicy się znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze lepiej od razu w innym miejscu sie spotkajmy? Bo niewykluczone, ze i ja sie wybiore ;) A do Lazienek nie wiem nawet za bardzo czym moglabym dojechac :(

 

Dzieciątko Boże, do Łazienek nie potrafisz trafić i mieszkasz w Wwa? Z tym to nawet ja sobie poradzę, a jestem tu przelotem. Jest taka stronka, http://www.jakdojade.pl i wystarczy chcieć. Eh, wygodnictwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieciątko Boże, do Łazienek nie potrafisz trafić i mieszkasz w Wwa? Z tym to nawet ja sobie poradzę, a jestem tu przelotem. Jest taka stronka, http://www.jakdojade.pl i wystarczy chcieć. Eh, wygodnictwo...

 

 

Krotko tu mieszkam, wiec nie znam miasta zbyt dobrze. Poza tym dopiero niedawno wygrzebalam sie ze stanu w ktorym nawet nie myslalam o wychodzeniu gdziekolwiek. Widocznie jestem ograniczona, a to jeszcze nie powod, zebs musiala mnie obrazac ok?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, ciekawe rzeczy tu się dzieją, może też wpadnę, korzystając, że jestem na długim L4. Ale może jednak jakaś bardziej knajpiana okolica niż Łazienki? Choć dawno tam nie byłam, może nie jest źle... Najważniejsze, że wreszcie nie Chińczyk. :uklon:

 

-- 12 sie 2011, 15:22 --

 

Tylko jakoś tak po 18ej, bo niestety nie mogę tyle czasu zabałaganić, jako że mam do odwalenia robotę swojego życia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2Proof:

Ja dzisiaj posiedzę sobie w domu, żeby nie zarażać smutkiem. Jeśli ktoś w tygodniu ma ochotę na spotkanie to powinnam już dojść do siebie.

Mnie nic nie zarazi smutkiem, parafrazując znany cytat "nie przejmuję cudzych szajb, mam własną". A spotkania są przecież po to, żeby sobie poprawić nastrój, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×