Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem rezerwację na miękkich kanapach i fotelach. Uprzejma Pani powiedziała, że o godz. 16 będzie jeszcze niewielu gości. Większego ruchu spodziewają sie od 20.

 

Zatem 3 marca, od godz 16.00, mozna przyjśc póżniej. Południk Zero, ul. Wilcza 25.

 

Przeprowadzka za mną, miałam w tych okolicach rozmowę o pracę, więc nie będę musiała opuszczać strefy komfortu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozesłałem wiadomości PW do wszystkich, którzy nie wyrazili désintéressement w tym wątku od strony 320 włącznie.

Jeśli znacie kogoś, kto mógłby byc zainteresowany spotkaniem, a nie udzielał sie w tym roku w wątku, to będzie fajnie, jeśli ją/jego powiadomicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ania40, możesz spokojnie dotrzeć później. Podana godzina jest godziną "od", nie ma godziny "do". Twoje pojawienie się w trakcie spotkania może wnieść pożądany powiew świeżości, gdy już powoli zaczną nam sie wyczerpywać początkowe żarciki, facecje i krotochwile :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Dolnej spróbuj, mnie przyjęli po miesiącu, ale to chyba dlatego, że wcześniej u nich byłem, tylko przerwałem terapię, więc mieli już spory wywiad odnośnie moich problemów. Dodatkowo teraz są tam popularne grupy otwarte, do których dołączasz w dowolnym momencie, a nie że cała grupa razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Dolnej spróbuj, mnie przyjęli po miesiącu, ale to chyba dlatego, że wcześniej u nich byłem, tylko przerwałem terapię, więc mieli już spory wywiad odnośnie moich problemów. Dodatkowo teraz są tam popularne grupy otwarte, do których dołączasz w dowolnym momencie, a nie że cała grupa razem.

 

ale masz na mysli terapie indywidualna tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim osobom, które odpowiedziały mi na PW. To miło z Waszej strony.

 

Ja juz wychodze na spotkanie. Będzie mi niezmiernie miło poznać każdego, kto sie pojawi.

 

Nie wiem dlaczego, ale nie mogę się zalogować na Forum z iPada, wiec relacji na zywo chyba nie będzie. Zabieram iPada ze sobą, to będę mógł chociaż czytać Forum.

 

Po iPadzie mnie poznacie :-) I po miekkiej kanapie :D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jimmy był na miejscu, zgodnie z umową. :D

 

Między godziną 16.00 a 17.10 skwapliwie wymachiwał iPadem jak sztandarem rozpoznawczym i zagadywał każdą wchodzącą osobę. Był odprawiany z kwitkiem, bo zagadywane osoby nie należały do naszej Forumowej Braci, ale nie tracił wiary...

 

Po ponad godzinie trochę zmarzł, bo w lokalu akurat była awaria ogrzewania (sympatyczne piece kaflowe opalane drewnem). Mają ją usunąć w przeciągu tygodnia, więc na następne spotkanie będzie jak znalazł.

 

Tak, następne spotkanie, bo Jimmy nie traci wiary. Nigdy. I nie w Was. Ufam, że z czasem nastąpi vice versa :D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będę kiedyś w Warszawie to chciałbym z Tobą się spotkać Jimmy. Nie mam tak daleko, ale nie wiem kiedy dokładnie będę, prawdopodobnie w lato.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heledore, dzięki za dobrą wiadomość, zatem czekamy do kwietnia. To już niedługo :D

 

wkuuporr, podaj tylko datę, jak juz będziesz ją znał :D Możemy też porozmawiać telefonicznie lub Skype. Nie musimy czekać do lata. Szczegóły na PW.

 

 

A jeśli chodzi o pozostałych Nerwusków z Warszawy, to kto chętny na spotkanie w ten weekend? Tylko powoli, Kochani, nie pchać się wszyscy na raz. Co za ludzie, jak Boga kocham! :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkuuporr, podaj tylko datę, jak juz będziesz ją znał :D Możemy też porozmawiać telefonicznie lub Skype. Nie musimy czekać do lata. Szczegóły na PW.

Jak dojdę w miarę do siebie i leki zaczną działać to odezwę się i porozmawiamy telefonicznie, jeszcze przed latem. Obecnie zbyt bardzo jestem zlękniony, mój głos cały drży oraz mam problemy z myśleniem, układaniem wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, Pysie. Piszę tu u Was po raz pierwszy i od razu z grubej rury: potrzebuję nieco pomocy, rady. Szukam w naszej pięknej stolicy lekarza psychiatry, nie dla siebie, ja już swojego mam. Próbuję znaleźć informacje jak to jest z psychiatrą na fundusz, ale jakoś wybitnie mi nie idzie. Uważam sprawę za poważną i nie cierpiącą zwłoki. Przy okazji niezbyt chcę strzelać w ciemno, fajnie byłoby znaleźć kogoś kompetentnego.

 

Znajdzie się tu może ktoś, kto mógłby służyć radą, informacją albo chociaż dobrym słowem? Jak to wygląda od strony technicznej i czy w ogóle warto? Niestety, sytuacja nie pozwala nam w tym momencie na bieganie po prywatnych. Potrzebuję chociaż jakiegoś impulsu, pierwszego kroku.

 

Jeśli kogoś ruszyło serduszko i chciałby mi coś powiedzieć to po więcej ewentualnych informacji zapraszam na priv.

 

Szczęścia wszystkim życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mieliśmy "dwutygodnicę" od ostatniego (nieodbytego) spotkania, które cieszyło się, że tak to nazwę, niesymetrycznym zainteresowaniem :-)

 

Troche jest mi niezręcznie znów wystepowac w roli spiritus movens kolejnej imprezy. Byłbym wdzięczny, gdyby ktos mnie zastąpił w tej roli. Obiecuję być gorliwym poplecznikiem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie było, ale cieszyło się, nazwijmy to, skromnym zainteresowaniem. :D Oprócz mnie, przyszła Ania40, za co chciałem jej podziękować i przeprosić, że się minęliśmy. Nie czekałem samotnie do 18.00, bo zmarzłem w lokalu bez ogrzewania (awaria).

 

Ale za dwa dni znów sobota, więc może się uda :D Jeśli komuś bardziej pasuje niedziela, albo piątek po pracy, niech zgłosi propozycję.

Jestem zdania, że warto wystartować nawet w dwie/trzy osoby, żeby dać zachęcający przykład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×