Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

deadundead, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby stworzyć sobie w umyśle taki 'pstryczek'. Zapewniam, że jest to możliwe. Mechanizm istnieje i można z niego skorzystać, bowiem tworzymy sobie mnóstwo takich pstryczków nieświadomie, zgadza się?

 

Można tego dokonać także świadomie. Praktycy twierdzą, że przy w miarę intensywnym treningu potrzeba do tego 28 dni pracy nad sobą, bo tyle potrzeba, by nowa umiejętność świadoma zaczęła być podświadoma. Mówię poważnie.

 

Jeśli nie wierzysz, przypomnij sobie, jak uczyłaś się jazdy na rowerze, pływania, bądź prowadzenia samochodu. To dokładnie ten sam mechanizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hanashiro, nic na siłe, bo z lękami nie wygrasz w bezpośredniej konfrontacji, Zawsze okaża sie silniejsze, bo po to zostały wymyślone przez Naturę.

 

Mozna próbować stworzyć sobie mechanizm nagrody: jeśli pójde na spotkanie, to wtedy w nagrodę pozwolę sobie na cośtam miłego :-) I w kolejnych dniach przybliżających do spotkania, myślec NIE o spotkaniu, a o nagrodzie.

 

I teraz pytanie do Ciebie i byc może innych osób odczuwających ambiwalencję: czy wolisz, by ustalić termin spotkania w dalszej przyszłości, czy tez lepiej zostac niejako zaskoczonym.

 

Jeśli ta druga opcja, to wtedy moglibyśmy umówić sie wstępnie (ale nie znaczy niezobowiązująco), np. na drugi tydzień marca po południu (gdy już bedziemy znali grafik na nowy miesiąc), ale info co do konkretnego dnia moglibyśmy przekazać sobie "z zaskoczenia", na dzień-dwa przed spotkaniem. :-)

 

Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ kia_ sportage, z największą radością pojawię sie z naręczem róż , by obdarować każdą z Pań.... Oczywiście z cichą nadzieją, że mój gest sympatii spotka się z wzajemnością... Wzajemność mogłaby przybrać postać dubeltowego całusa, po jednym buziaku na każdy polik.... Mogę obiecać, że poliki będą ogolone na gładko :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ania40, terminu jeszcze nie ustaliliśmy dokładnie :-)

Ale jeśli chodzi o mnie, może być ten weekend, a dokładniej sobota po obiedzie, czyli powiedzmy o 16.00?

 

Pozostaje pytanie gdzie? Tu w wątku była mowa, że kiedyś spotkania odbywały się w klubokawiarni Południk Zero, na ul. Wilczej. Z fotek w necie wynika, że to lokal na poziomie, choc przypuszczam, że w weekend może byc tłoczno.

 

Jeśli ktoś ma lepszą propozycje miejsca, to prosze zgłaszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejsce: Południk Zero, ul. Wilcza 25

http://www.poludnikzero.pl

 

Prosze się wpisywać na listę, to zajme sie rezerwacją. Ja z chęcia spotkam się, nawet gdy chętna będzie tylko jedna osoba.

 

 

Proponowany termin #1: sobota 3 marca, godz 16.00 lub późniejsza

1.

2.

3.

4.

5. Jimmy40+

6.

 

Proponowany termin #2: środa 7 marca, godz. 17.30 lub późniejsza

1.

2.

3.

4.

5. Jimmy40+

6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem rezerwację na miękkich kanapach i fotelach. Uprzejma Pani powiedziała, że o godz. 16 będzie jeszcze niewielu gości. Większego ruchu spodziewają sie od 20.

 

Zatem 3 marca, od godz 16.00, mozna przyjśc póżniej. Południk Zero, ul. Wilcza 25.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×