Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Chętnie spotkam się z osobami, które chciałyby przełamać swoje lęki albo pomóc komuś w walce z ich lękami :) Jestem kobietą po 30-tce i chcialabym poznać osoby w przedziale wiekowym mniej więcej 28-40 :) Mam taki problem, że lęk dopada mnie m.im, w sytuacji rozmowy z kimś twarzą w twarz lub w wiekszej grupie osób, w knajpie na przykład, i chciałabym popracować nad tym w sytuacji bezpiecznej czyli z osobą lub osobami, które to rozumieją. Nie mogę całe życie ratować się benzo, a leków na stałe z różnych przyczyn nie chcę brać. Jestem osobą raczej otwartą, kontaktową, lubię rozmawiać. Natomiast gdy dopadnie mnie lęk lub zaczynam się spinać na przykład w sytuacji, którą wymieniłam, wtedy ciężko mi swobodnie rozmawiać, bo robi mi się słabo i myślę tylko o tym, żeby jakoś przetrwać tą sytuację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze sporo osób będzie miało obawy spotkac się ze zgrają obcych ludzi

Takie spotkania jak najbardziej w Warszawie były, gdzie spotykały się obce osoby. Potrafiłem w 2013r nawet po dwa razy w tygodniu jeździć na takie spotkania.

 

Okej, no to pisałam o sobie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze sporo osób będzie miało obawy spotkac się ze zgrają obcych ludzi

Takie spotkania jak najbardziej w Warszawie były, gdzie spotykały się obce osoby. Potrafiłem w 2013r nawet po dwa razy w tygodniu jeździć na takie spotkania.

 

Okej, no to pisałam o sobie ^^

Nie no, jeszcze ktoś mający obawy na pewno się znajdzie. Przypomina mi się pewien jegomość, co schował się pomiędzy samochodami pod PKiN i obserwował nas (było nas dwoje) z daleka, o czym poinformował mnie później (myślałem że po prostu rozmyślił się i nie przyszedł) a on po prostu wstydził się podejść. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Warszawa się ożywiła :).

A ja mam zapytanie do Was, znacie jakąś poradnie/psychologa gdzie można w miarę nie czekając długo się umówić? Interesuje mnie bezpłatna porada.

Co do spotkania, jestem za :)

Jjeżeli bezpłatnie zarezerwuj 2mc cierpliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że las rąk :yeah:

Unoszę więc prawicę (nie, nie pięć piw) bo bliżej niż te 100km ode mnie, nie ma się z kim spotkać, a trochę mi brakuje kontaktu z ludźmi, więc pozostaje Warszawa.

A po co tyle dźwigać? 0,5 ten sam efekt tak samo rano glowa nap*rdala :mhm: to skąd Ty jesteś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że las rąk :yeah:

Unoszę więc prawicę (nie, nie pięć piw) bo bliżej niż te 100km ode mnie, nie ma się z kim spotkać, a trochę mi brakuje kontaktu z ludźmi, więc pozostaje Warszawa.

A po co tyle dźwigać? 0,5 ten sam efekt tak samo rano glowa nap*rdala :mhm: to skąd Ty jesteś?

Okolice dziury zwanej "Siedlce". Od kiedy jestem na forum (20.04.2013) to nie było tutaj żadnego spotkania i myślę że od początku forum żadnego nie było. A tak to sobie do Warszawy jeździłem na spotkania i było git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×