Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Zielona to tylko propozycja gdzie się spotkać a potem możemy iść gdzie chcemy..., CzarnaZebra przejmij dowództwo ja się dostosuję... Jutro robię trochę badań ale o 13stej będę przy internecie to mam nadzieję że już ustalimy co i jak... Seigi to jesteś jutro?... Sebastian nie dasz rady pod gęś?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok może być Gęś. A jaki dajemy sobie margines na ewentualne spóźnienie bądź zmianę planów wieczornych zanim ruszymy w Pole lub może ustalmy dla zapóżnionych docelową lokalizację nie wiem co tam teraz fajnego jest ale może Merlin bądź Tola bądź Lolek czy tam inny lokal nowszej generacji :smile: ? Sebastian Z Dobrej do na Pala jest już tylko rzut berecikiem. Na Polach kula co prawda nie hula :D ale my jak najbardziej możemy tak więc dołączaj !

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:29 am ]

a w ogóle to co z resztą forumowiczów neina scrat sbb88 ewene itd wyleczyło ich nagle czy co :?::!:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc spotkanie się odbyło, było miło, choć krótko :). "solenizant się spóźnił" czyli ja ;), towarzystwo bardzo fajne :). Potem jednak nastąpiła ciekawa sytuacja niczym z filmów sensacyjnych... otóż wjechaliśmy w ślizgiem na znak drogowy OoO, akurat przed strażą miejską - ból. Następnie pojawiły się 2 radiolki + tajniak.. przebadali i przewertowali wzdłuż wszystko na szczęście wszystko ok, nic się nikomu nie stało i tak o 3am ogólna jazda się skończyła. Najedliśmy się z Panem sbb88 trochę strachu :). Co by nie mówić spotkanie z adrenaliną.... jestem zadowolony - a teraz czas na naprawę zderzaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, to sie nazywa ukoronowanie dnia. Dobrze że nic się wam nie stało.

Ja też jestem zadowolona że sie z Wami spotkałam. do następnego razu. A i do zobaczyska w Botaniku na Magnoliach, bądź na Gotyk - Party w któryś weekendzik. Sbb88 popytam wśród znajomych o wokal dla Was dobrym pomysłem są też ogłoszenia w sklepach muzycznych typu Hołdys

(przy Marszałkowskiej) lub w szkołach muzycznych na wydziałach wokalu, trzymam kciuki i powodzenia. A i mam zapytanie czy ty się dobrze znasz na wywoływaniu zdjęć tz fotografii amatorskiej artystycznej i moze potrzebujesz ucznia :mrgreen:. Fajnie było was poznać Czarna Zebero, Sbb88, Pracowniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ....... nie wystraszyłęm sie ale zabiegany jestem i dostepu do neta teraz brak chwili , nie bylem w stanie tu zajrzeć :)) kurde ale były fazy .. na początku taki stresik ale w sumie ciekawie było tylko szkoda pracownika i jego samochodu , na spotkaniu sobie miło pogadaliśmy , wiec odzywajcie się niezdecydowani bo nie ma czego sie trworzyć ;) i na spotkania przychodzić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w ogóle to co z resztą forumowiczów neina scrat sbb88 ewene itd wyleczyło ich nagle czy co :?::!:

Nie wiem jak reszta, ale scrat ma ostatnio urwanie łba i ledwo wyrabia się czasowo na zakrętach... Także tego. Ale może niedługo się wyprostuje, bo to generalnie kwestia planowania czasu, wtedy chętnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagladaja i bardzo chetnie sie spotkaja, ale z powodu powrotu do zycia (powrot na studia, robienie prawka, wyjazdy do innego miasta w ramach przelamywania nerwicy) maja troche wariackie zycie. Po prostu musimy ustalic termin wczesniej. Moze... Ten weekend? Sobota, niedziela? Kto by sie pisal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choruję podobno na nerwicę lękową. Mam za sobą kilka pobytów w szpitalu i talent do pisania, a także wielką chęć poznania kogoś. Mam cichą nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto będzie w jakiś sposób podobny do mnie i zechce mnie poznać w rzeczywistości. Piszę o tym na tym portalu, gdyż na tych tak zwanych randkowych nikt nie odpisuje - teoretycznie są po to, by się poznać, a praktycznie chyba po to, aby ludzie siedzieli i wgapiali się na przelatujące im przed oczami reklamy, bo relacja szybko się kończy po kilku listach. Każdy lubi czytać coś ciekawego i interesującego, a nikt nie chce pisać i dzielić się sobą. Człowiek, choćby najbardziej szalony ma w sobie cząstkę racjonalności, jeśli na tak zwanych "normalnych" portalach mu się nie powiodło szuka relacji i kontaktu gdzie indziej. Mam na myśli, że tutaj jest forum dla chorych na różnorakie schorzenia nerwowe: depresje, zaburzenia lękowe, dwubiegunowe, osobowości pogranicza... Można się tylko zastanowić dlaczego tak wielu młodych ludzi cierpi na podobne dolegliwości. Mówi się, że świat jest coraz brutalniejszy, ludzie bardziej chamscy i bezwzględni, egoistyczni i bezinteresownie wredni.

Lubię literaturę (bardzo) i kino. Szukam kogoś podobnego do mnie.

 

Jeśli ktoś będzie chciał odpisać i jest z Warszawy - nie wierzę w relacje internetowe – ale niech napiszę na adres: anton4413@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×