Skocz do zawartości
Nerwica.com

Doradźcie coś proszę.


cuxxx7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tutaj nowy. Psychiatrycznie lecze sie od 3 lat z przerwami. W zwiazku z tym ze leczenie nie za bardzo przynosi efekty zacząłem sam drążyć temat i tak trafiłem tutaj. Leczę się na zespół lęku uogolnionego, ze zdecydowaną przewaga lęku wolnopłynącego oraz kilkoma objawami somatycznymi. Przerabiałem citalopram, fluo, fluwo, serte, pregabaline i moklar. Obecnie jestem 2 tydzien na wenli 150mg. Nie uświadczyłem jeszcze poprawy niestety, lęk towarzyszy mi przez całe życie a czuję go najbardziej w żoładku i mięśniach. Nie potrafię się relaksować i ciągle nieświadomie spinam mięśnie przy najprostrzych nawet czynnosciach jak pisanie, prowadzenie samochodu jedzenie sztuccami czy nawet leżenie. Przez to czuje się wykończony, ciągle zmęczony. Czy moze ktoś z Was zetknął sie z czymś podobnym i moze doradzić mi jakiś lek/mix ktory mógłbym zasugerowac psychiatrze? Dodam tylko ze zalezy mi na leczeniu, nie cpam i nie chlam. Jesli juz coś zażywam to piwo i to rzadko i o dziwo działanie alkoholu jest tym czego szukam, tzn pod wplywem nawet niewielkim typu 2 piwa puszcza część z moich przypadlości. Za odpowiedzi dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×