Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Nortt, oo, w Swarzędzu, gdzie? :P

Przy rynku, nie wiem dokładnie jak się nazywa ten '''ryneczek'' mieszczący się po lewej stronie placu Niezłomnych, jak stoisz patrząc w stronę rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na serio. Trądzik na czole, którego nie mogę opanować. Biorę drugą maść z antybiotykiem i poprawa powiedzmy w 40% tylko. :(

Może polecilibyście coś na to? Bo już nie wiem...

 

-- 18 maja 2012, 21:08 --

 

I smaruje 2 razy dziennie do tego, jakimś tonikiem oczyszczającym na alkoholu. Ale efekty lipne. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym radziła odstawić tonik z alkoholem. To tylko podrażnia i wysusza - skóra produkuje jeszcze więcej łoju i trądzik się nasila. Nawilżaj chorą skórę jakimiś lekkimi, beztłuszczowymi preparatami. Sama przesuszałam skórę długi czas i do niczego dobrego to nie doprowadzało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Jeśli ktoś chciałby pogadać (na żywo czy nie) o swoich problemach, nie być samemu z myślami, itd., to piszcie na priv :)

Sam kiedyś miałem różne trudności, teraz jest lepiej, ale pamięć i zrozumienie różnych spraw zostaje :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tym forum piszę głównie na temat leków i w sumie już dawno tego nie robiłem(jestem zniechęcony do leków). Niemniej, mam kilka ciekawych pomysłów dotyczących grupowego leczenia nerwic w tym przede wszystkim fobii społecznej. Chciałbym zorganizować jakąś grupę. Nie chodzi mi o popijanie piwa w pubach, raczej o wspólną medytacje uważności, joge, rozmowę(najlepiej na świeżym powietrzu). Pomysł jest stąd, że jestem pod ogromnym wrażeniem medytacji uważności, ale trzeba iść do przodu i osiągać więcej.

 

Nie zrażajcie się, że chodzi głównie o fobików społecznych - zapraszam wszystkich nerwicowców.

 

W razie wątpliwości, możecie pisać tu bądź na moje gg: 8508815

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LonLuvois, jeśli chodzi w ogóle o medytację to naprawdę super sprawa i polecam wszystkim nerwicowcom ten rodzaj terapii :) Pamiętam, że kiedyś bardzo mnie to wkręciło i rzeczywiście przynosiło wspaniałe efekty jeśli chodzi o spokój wewnętrzny oraz wyciszenie. Później poczułam się lepiej i niestety przestałam medytować. Obecnie zamierzam odnowić swoją terapię-medytację :) Nawet jako wprowadzenie zakupiłam ciekawą książkę - " Uważność - Trening pokonywania codziennych trudności ", Ronald D. Siegel - polecam :)

LonLuvois - jakby co to jestem na tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matnia, hejka no faktycznie już dawno się nie widzieliśmy :( Ja obecnie mam problem z nawrotem nerwicy i zmagam się z atakami paniki - sporo zawirowań ostatnio w moim życiu, czytaj stresu :( Muszę dojść troszku do siebie, bo jak na razie nie mam ochoty na wychodzenie do ludzi - smutne, ale chyba rozumiesz :( Jak już będę na siłach to się zgłoszę, no chyba że prędzej wykituję :P

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×