Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic


salma266

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem mowa na forum. W zasadzie na razie zarejestrowałam się po to, by zebrać kilka informacji, ale kto wie czy mnie nie wciągnie... ;)

 

Wiem, że piszę nie w temacie, ale sporo tu osób z Katowic, więc może ktoś będzie umiał mi odpowiedzieć albo przekierować do właściwego działu/topicu.

Czy jest tu ktoś, kto miał do czynienia z Altermedem na Podgórnej 4? Chodzi mi zarówno o terapię indywidualną u mgr Zych, jak i grupową (ale to już u kogoś innego). Czy mgr Zych to dobry psycholog, warto do niej chodzić na psychoterapię? Czy ktoś z Was przeszedł tam terapię grupową, a jeśli tak to jakie ma wrażenia, doznania?

Żeby nie zaśmiecać wątku proszę o odpowiedź na gg: 4204702.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pstryk, nie bèdzie mnie na swièta!!!!chlop polamany ,jak polecimy do Polski po takich akcjach tutaj???Bardzo zalujè,ze mnie nie bèdzie naprawdè bardzo..jednakze bèdè leciec latem albo pod koniec lata sama, wièc wtedy na pewno bèdè :D a na razie spotkajcie siè sami robaczki...te ostatnie spotkanie i moje pierwsze ma dla mnie ogromne znaczenie,tylko czasu za malo!!no i jakàs wodkè trzeba bèdzie wypic na nastèpnym :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, rozumie i też dlatego pytałam. Co się odwlecze... ;) a jak będziesz to będę już na nowej chacie więc można i cuś u Nas pomyśleć z wodąXD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, rozumie i też dlatego pytałam. Co się odwlecze... ;) a jak będziesz to będę już na nowej chacie więc można i cuś u Nas pomyśleć z wodąXD

 

no ba... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i czy ktoś z Was zna psychoterapeutę w ramach NFZ ( indywidulana terapia) ? szukam szukam i nic

http://www.rynekmedyczny.pl/lookmed2/szukaj?q=Psychiatria+katowice&l=none

wiem, ze na pewno na ul. Morcinka (blisko Spodka) jest psychiatra, psycholog i terapia na NFZ, tak samo w szpitalu na Ochojcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 1wszej wizycie i u psychiatry i u psychologa tam gdzie dokx odnosi - wydają się być kompetentni. Chociaż za wcześnie na osądy i opinie. Pani Psycholog jest niewidoma - w pierwszej reakcji trochu mnie to zdystansowało, jednak po wizycie uznaję, że ta sytuacja ma więcej plusów niż minusów. Do tego Pani wprowadza innowacyjne sposoby terapii, m.in. EFT. Jej stronka: http://www.psycholog-katowice.com/

 

Sorrow, to kiedy się widzimy :?: Sporo Cię nie było - jesteś w Polsce :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdradź rąbek tajemnicy Korba, co to za terapia, której się podjęłaś :?: Byłam dzisiaj na mitingu... prawie byłam... przyszłam pół godziny prędzej i pogadałam trochę z 2 osobami i wymiękłam - uciekłam :( rano pożegnałam się z terapeutką... poszłam w sumie na terapię z innym nastawieniem, ale jak weszłam zapadła cisza i bum - straciłam sens chodzenia na terapie. W OIK dostałam namiar na terapeutkę zajmującą się problemem DDD ale pewnie będzie droga :-| Teraz trochę żałuję, że nie zostałam na tym mitingu... sama nie dam rady. Może znajdzie się ktoś chętny, kto chciałby pójść w następnym tygodniu :?: W kupie raźniej :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2Proof, to jest terapia Gestalt http://pl.wikipedia.org/wiki/Psychoterapia_Gestalt (prowadzi ją babka, która też jest trenerem jogi, notabene zajęcia są w biurowcu w którym pracuję), na razie nie wiem za wiele z praktyki, bo byłam u niej dopiero 1 raz, ale babka bardzo przypadła mi do gustu (a to sukces w moim przypadku), podoba mi się to, że mamy pracować nad TU i TERAZ, a nie 20 lat wstecz... jutro idę na kolejną wizytę.

 

ogólnie mam dzisiaj silne załamanie. latam po psychiatrach i psychologach od 19 roku życia, leczą mnie na epizody depresyjne i nerwicę lekową, zażywam w ch*j leków i nikt kurva nie zauważył, że mi się nic nie polepsza. wiem, że mam bordera, bo sporo już na ten temat przeczytałam, no ale skąd ma to moja lekarka wiedzieć, skoro tak mało pytań mi zadaje. 2 lata psychoterapii na nic się zdały, jedynie usłyszałam, że jestem trudnym pacjentem, niech to wszystko szlagens trafens...

 

ja w ogóle myślę o tym, żeby przenieść leczenie do NFZ, mam dość wyrzucanej w błoto kasy, jak policzyć leki i terapię, to wyszłoby miesięcznie całkiem sporo...

 

czy DDD to to samo co DDA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Kochanie DDD to to samo co DDA, różni się jedynie formą - alkoholizm to też dysfunkcja...

 

Przeczytałam odnośnik - ciekawie brzmi z uwagi na fakt, ile czasu poświęciłyśmy już na grzebanie się w tym g*nie zająć się tym co tu i teraz... ja już nie mam siły gadać o tym co było a to co jest mnie przerasta. Ech, Ty też nie lubisz poniedziałków - ja się już z tego śmieję przez łzy bo od paru tygodni są to czarne poniedziałki. Rozumie Twoje zmęczenie bieganiną nie wiadomo za czym bo efekty nie są przez Nas dostrzegane... jakieś są na pewno. Nie samodiagnozuj się Kochana - czytając o różnych zaburzeniach zawsze możemy coś do siebie podczepić to akurat jest błędne koło. Mówisz, że chciałabyś to usłyszeć w końcu - diagnozę, nazwanie po imieniu to co Ci dolega. Hm, też tak myślałam, ale gdy już to usłyszałam - w niczym mi to nie pomogło, teraz wręcz jestem zdruzgotana bo nie wiem, jak się za to zabrać. A co jeśli za 5 lat usłyszę znowu coś innego...

 

Czy ta nowa terapia jest prywatna czy na nfz :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja jestem na pewno DDD, ale nie DDA ;)

 

niestety prywatnie, ale postanowiłam spróbować czegoś zupełnie nowego. jeśli ma mi to pomóc, to wolę sobie nie kupić nowych butów, a przeznaczyć tą kasę na terapię. to już moja ostatnia próba - potem to się chyba zacznę zastanawiać nad oddziałem dziennym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×