Skocz do zawartości
Nerwica.com

OT


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego właśnie powodu nie zdecydowałem się jednak na czarnorynkowa formę w proszku choć z desperacji ja kupiłem, miałem przeczucie ze z tego się zrobi cpanie, nie leczenie 

Dextrametorphane brałem z bupropionem, bupropion zmienia metabolizm dxm zapierające jego konwersji do dekstrofanu, dość dobre połączenie ale po miesiącu tracili efektywności, więc postanowiłem przestać bawić się w chomika doświadczalnego

Ta kombinacja jest w 2 fazie prób klinicznych, ale dużo wskazuje jednak ze ketamine trudno czymś zastąpic i tu nie chodzi po prostu o antagonizm NMDA 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, DeathOfTheMotorneuron napisał:

bupropion zmienia metabolizm dxm

///czy to znaczy ,że poprawia się efekt antydepresyjny , czy jeszcze inaczej ?

 Na hyper realu znalazłem takie zdanie :

 "-Osoby mieszające DXM z bupropion'em mówiły o wydłużeniu działania nawet do 3 dni i zwiększeniu nieprzyjemnych doznań. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/to mnie bardzo zaskoczyło :

 

Zaburzenia neuropsychiatryczne [ edycja ]

W 2010 r. FDA zatwierdziła połączenie dekstrometorfanu / chinidyny do leczenia pseudobulwa (niestabilność emocjonalna). Dekstrometorfan jest rzeczywistym środkiem leczniczym w połączeniu; chinidyna służy jedynie do hamowania enzymatycznej degradacjidekstrometorfanu, a tym samym do zwiększenia jego stężeń w krążeniu poprzez hamowanie CYP2D6 . [10]

40 minut temu, DeathOfTheMotorneuron napisał:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokoj z tymi dysocjantami, probowalem wielokrotnie DXM, dla mnie to wybitnie sztuczne i tępe samopoczucie, poczucie bycia ućpanym ostrą chemią, a próbowałem zwykłych średnich dawek jak i mikrodawek.
na dysocjantach tylko pierwsze razy są co najwyżej fajne, potem to działanie wręcz uwiera.

MXE się kompletnie nie opłacało, na Hyperrealu nawet mówili że jest gorszy od DXM.

dawniej wąchało się klej, dzisiaj młodzież ma acodin ;)

ale to totalny OT.

Edytowane przez dr. Psycho Trepens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×