Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam, jestem Niezrównoważona, mam 0 lat..


Niezrównoważona

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.10.2018 o 20:37, Niezrównoważona napisał:

Siemka! :classic_smile:

Wpadłam bez przywitania, już się ogarniam ;) Lat mam zero, bo ani roku chyba jeszcze w życiu nie przeżyłam normalnie. Jestem dość mocno chwiejna emocjonalnie. Plus DDA, DDD, i tak jeszcze wypływają różne kwiatki.. No ale zaczęłam terapię, będzie też raczej jakaś farmakologia. Pieruńsko źle znoszę stres, a w połączeniu z uczuciem odrzucenia staje się dla mnie dramatycznie destrukcyjny.. Bardzo fizycznie też przeżywam. Kołatanie serca, ledwo oddycham, zwracam, pocę się cała.. Męcząceee. Właśnie się to dzieje od jakiegoś czasu. Ogólnie jestem wesoła, pozytywna, no ale chwiejna, toteż zdarza mi się, za przeproszeniem, z dupy złapać zły humor.. a potem wraca dobry. takie huśtawy. Tak popadam ze skrajności w skrajność.. się nakręcam kiedy nie trzeba, a nie działam kiedy trzeba. Mam też problemy z poczuciem własnej wartości, zależy ona w dużej mierze od innych.. ech. hehe, może się jakoś poprostuję co??

Miło mi tu zagościć, fajnie tak wśród swoich :D Naprawdę fajnie, bo komu się człowiek o takich rzeczach wygada... Ja to nie mam komu tak naprawdę.

Pozdrawiam! :papa:

Wydajesz się bardzo pozytywną osobą. Fajnie ze jest ktoś taki na tym forum bo tutaj to raczej większość ludzi to pesymiści :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jak ja, czasem czuję się staro jak na mój wiek, ale głównie to jestem niedojrzały pod wieloma względami ;)

Głównym aspektem niedojrzałości u mnie jest lubienie stanów maniakalnych, ale ostatnio coraz bardziej żyję na trzeźwo. Już nawet energetyki czy amisulpryd wciągnięty nosem nie powoduje zbytniej manii i schiz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×