Skocz do zawartości
Nerwica.com

Troche o mnie


fancy_28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam 17 lat i stwierdzono u mnie chorobę afektywną dwubiegunową , a wszystko zaczęło sie tak. We wrześniu ubiegłego roku zerwałem z dziewczyną , która jak potem sie okazało była ze mną i z kimś jeszcze jednocześnie . Bardzo to przeżyłem , zamknąłem sie w sobie i tak zaczęła sie u mnie depresja . Przez 3 dni dopadła mnie do takiego stopnia , że nic nie jadłem , nie piłem , leżałem w łóżku i nawet dopadały mnie myśli samobójcze oraz takie , że jestem nikim , że moje życie już kompletnie straciło sens . Na początku nowego roku postanowiłem zmienić swoje życie na lepsze . Sam uporałem sie z depresją i zacząłem żyć z całych sił . Niedługo potem rozpoczął sie u mnie epizod maniakalny . Zacząłem organizować koncert charytatywny i chciałem zbierać ogromne sumy pieniędzy . Rozpierała mnie energia . Po nieprzespanej nocy grałem na turnieju w siatkówkę i to z pełnym zaangażowaniem . Zacząłem sie interesować sprawami pozagrobowymi i stworzyłem swoja własną numerologie . W każdej liczbie widziałem jakiś boski sens . Zacząłem dzielic sie tym na forum mojej klasy , z nauczycielami i nie tylko . Niedługo potem moja Mama zawiozła mnie do szpitala , a potem trafiłem do psychiatryka , gdzie spędziłem 1,5 miesiąca. Dziś jestem na lekach ,mam duże zaległości w szkole , wszyscy nie biorą mnie na poważnie ,a w powietrzu wisi depresja .

To tyle o mnie i mojej chorobie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak la mnie to obecny świat,

stara sie wszystko nazwac po swojemu,

chyba nikt nie jest w stanie zliczyc ile nowych "chorob"

i dolegliwosci pojawilo sie w ciagu ostatnich lat....

 

Ciekawe co by na przyklad mowili o Fibonaccim jakby zyl w dzisiejszych czasach....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×