Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć wszystkim!


lilka1705

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu mam problem a mianowicie od 4 lat jestem bardzo nerwowym człowiekiem :) w sumie nic w tym dziwnego nie było prócz tzw. guli w gardle i w pewnym okresie problemów w żołądkiem. W zeszłym roku zmarł na raka ojciec mojego narzeczonego i od tamtej pory zaczęło się ... Boję się, że jestem chora, szukam na swoim ciele różnych guzów, jak coś mnie gdzieś zakłuje czy zaboli to mam wrażenie, że wpadam w panike.Powiększył mi się węzeł chłonny za uchem najprawdopodobniej z tzw przewiania a ja siedząc na "doktorze google" naczytałam się takich głupot i wiecie jak to jest. Pojawiły się problemy z sercem ( tzn bardziej wydaje mi się niż rzeczywiście się coś dzieję) . Robiłam morfologie wszystko wyszło w jak najlepszym porządku. Mam problemy z kręgosłupem więc logiczne, że czasami moze on uciskać jakiś nerw, staram sobie to tak tłumaczyć ale średnio to pomaga. Nie umiem cieszyć się z niczego, mam dopiero 25 lat, całe życie przed sobą ale lęk o siebie i najbliższych doprowadza mnie do szału i czasami do płaczu.

Mam nadzieje, że pomożecie mi się jakoś z tego wygrzebać :)

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć lilka1705!

 

Forum raczej nie pomoże Ci "wygrzebać się" z Twoich problemów, ale możesz liczyć na wsparcie, wysłuchanie, wymianę poglądów.

Jeśli natomiast czujesz, że zatroskanie o własne zdrowie i zdrowie bliskich wymyka się z normalnych proporcji i jest nieadekwatne do sytuacji, warto skonsultować się z psychologiem. Może to początek nerwicy, chociaż diagnoz bym nie stawiała. Najpierw porozmawiaj ze specjalistą. Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo podejrzewam po przeczytaniu już kilkunastu postów. Staram się cały czas zaprzątać myśli czymś innym, szukam sobie zajęć ( mam córkę więc ich nie brakuje :) ) więc jeżeli dalej będzie tylko gorzej będę musiała się zgłosić tam gdzie trzeba ale mam nadzieje, że uda się samemu :)

Ps. nie dziękuję żeby nie zapeszyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Byłam dzisiaj u lekarza, na węzły dostałam antybiotyk i leki przeciwzapalne, jeżeli po antybiotyku nie przejdą to będzie dalsze szukanie :? EKG wyszło dobrze, muszę zrobić morfologie z OB i potasem i odwiedzić stomatologa bo to może być przyczyną powiększonych węzłów. Trzymajcie kciuki oby przeszło i było wszystko dobrze ! :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×