Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moje podejrzenia nerwicy


Marcin25s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie forumowiczów. Jestem Marcin, mam 21 lat. Prawie całe moje dzieciństwo ojciec miał problemy z alkoholem, awantury itp., wiadomo co się dzieje przy tym problemie w domu. Ciągłe życie w stresie. We wrzesniu 2014 dowiedzialem sie, ze moja mama ma raka. Miesiąc pozniej zmarła prababcia, z którą mieszkalismy pod jednym dachem, dosyc mocno to przezylem. W grudniu tego roku mama miała operacje i wydawalo sie, ze jest juz wszystko ok, do maja 2015 gdy choroba wrocila. Mama walczyła do lutego 2016 roku. Ten rok jej choroby bym dla mnie okropny pod wzgledem psychicznym, po jej śmierci pierwsze miesiace tez nie byly za ciekawe, potem zaczalem powoli sie podnosic, chodz caly czas sobie nie moglem i nie moge do konca poradzic z tesknotą za mama. Dodatkowo pod koniec listopada 2016 zmarl moj znajomy, równiez na raka, przejalem sie tym bardzo, ze ta choroba tak łatwo zabiera ludzi. Po tym zaczeły sie moje problemy. Najpierw pojawil sie problem z oddychaniem i szybkim meczeniem sie, w szczegolnosci moje wydechy byly jakies takie przerywane. Gdy nie myslalem za bardzo o tym oddychaniu to zdaje mi sie ze bylo ok. Mieszkam w Anglii i na swieta przyjechalem do Polski, gdzie wyrwalem sobie zeba, strasznie sie balem powiklan, bo niedlugo mialem wracac. W sylwestra cos mi wypadlo z dziury po tym zebie(bylem juz w Anglii), przestraszylem sie strasznie, ze cos sie zaczelo dziac z tym zebem, prawie mdlałem na mysl o tym. Od tej pory prawie codziennie miewam zawroty glowy oraz bole glowy. Wydaje mi sie, ze to nerwica, czy ktos moze to potwierdzic lub wyprowadzic z bledu albo po prostu wystawic swoja opinie, bo juz nie daje rady, strasznie sie denerwuje, ze to cos gorszego niz nerwica, ze umieram na jakiegos raka czy inne paskudztwo. Dodam, ze zawroty sie nasilaja w sklepach i w podobnych miejscach.

 

Pozdrawiam, Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być nerwica, ale zawroty głowy mogą też być od raka mózgu. Konieczna jest TK by to wykluczyć.

 

Toś chłopakowi pomógł. Oczywiście, że badania kontrolne trzeba zrobić, niekoniecznie TK. Ale straszenie rakiem mózgu jest chyba trochę na wyrost. Objawy ma takie jak klasyczny hipochondryk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być nerwica, ale zawroty głowy mogą też być od raka mózgu. Konieczna jest TK by to wykluczyć.

 

Gratuluję, jak można taką głupotę napisać? Chłopak ma problem, a Ty robisz z igły widły i niepotrzebnie pogarszasz jego stan. Z przykrością stwierdzam, że jesteś kretynem. Zawroty głowy mogą być spowodowane tysiącem przyczyn. Nawet problem z kręgosłupem wpływają na głowę. Trzeba się przebadać, proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×