Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej


marq38

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Mam na imię Marek i mam 38 lat. Od wielu lat choruję na nerwicę i przybierała ona różne formy w moim życiu. Najgorzej wspominam okres gdy dręczyły mnie napady paniki oraz teraźniejszy - od dłuższego już czasu zmagam się z nerwicą na poziomie problemów ze spożywaniem posiłków : nie dość, że nie zjem nic co nie jest idealną rozwodnioną papką to i tak to zwymiotuję. Do tego mam napady duszącego kaszlu. Ważę 50 kg i jestem strasznie osłabiony.... Sytuację pogarsza fakt, że jestem bezdomny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marku, ja też jestem tu od niedawna. Czy masz kogokolwiek bliskiego, jakieś wsparcie w drugiej osobie? Mi również przykro z powodu Twojej trudnej sytuacji życiowej. Dołączyłeś do użytkowników forum, w moim odczuciu jest to dowód Twoich starań, poszukiwań, by coś zmieniło się na lepsze, taki krok do przodu. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili od wczoraj przebywam w Ośrodku dla osób bezdomnych, co najlepsze, pani, która tutaj jest odpowiedzialna "za wszystko" okazała się bardzo wyrozumiała na moje informacje o chorobie i problemach z nią związanych. Mam leki - Mozarin Swift oraz Depakine ale pojawił się kolejny problem, mianowicie - panicznie boję się tych leków zażyć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×