Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój brud, a inni ludzie.


śpiąca królewna

Rekomendowane odpowiedzi

Mam bardzo stresujący okres i natręctwa dają o sobie znać w większym stopniu. Słuchajcie u mnie ogólnie się to przejawia, że nie pamiętam czy coś zrobiłam. Mija chwila i ja już mam wątpliwości. Mam taki problem, że boję się, że ludzie będą się brzydzić mojego brudu, że zapomnę umyć ręce lub nie będę miała czym umyć (zabraknie mydła w publicznej toalecie, czy nie będzie w ogóle gdzie umyć) no i takimi brudnymi łapskami będę dotykać jedzenia, które później ktoś będzie konsumował. Wszystko mi przeszkadza, brud po toalecie, po smarkaniu, no po prostu po wszystkim. Ciągle mam wrażenie, że jestem jakaś osrana, osmarkana, no po prostu brudna i będę ten brud przenosić na innych. Jest jakaś w ogóle masakra, jak okaże się, że niedokładnie używałam papieru toaletowego :lol: Po prostu uważam, że wszyscy się mnie brzydzą, mojego brudu. No i zaczęło się unikanie dotykania np. jedzenia, czy przedmiotów innych osób, czy unikanie chodzenia do sklepu. Co z tym zrobić?

 

Na razie skończyłam terapię indywidualną (poznawczo - behawioralną) no i to tak teraz wróciło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×