Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

iiwaa napisze w ślad za elo zjebałaś z pw. Jest to słowo najwłaściwsze w tym momencie dla mnie.

Salir, ja się nie obrażam, ani na Ciebie, ani na elo, w ogóle na nikogo.

Uważam jedynie, że licealistka - czyli Naemo - nie powinna używać takich słów do kobiet przeszło 2 razy starszych od siebie. Rozluźnienie rozluźnieniem, ale jakaś granica jednak jest.

Ty nie masz nastu lat, zupełnie inna sytuacja.

 

Może i tak, przyjmuję krytykę. Nie zamierzam kwilić jak małe dziecko po kilku ostrzejszych słowach ;)

Obrażać się o takie rzeczy również nie mam w zwyczaju.

 

Zrobiłam to, chyba wiadomo dlaczego - żebyście otworzyli oczy.

Jedynie dlatego, że z góry zakładaliście, że jest "święty", a ja - niedobra, bo podejrzewałam, że zdecydowanie przesadza z niechęcią do drugiego uczestnika randki. Jak widzisz, miałam powody. Głównie dlatego, że zauważyłam ogromne pokłady nienawiści do wielu osób. Nawet do tych - o czym pisał zresztą tutaj - "ciągnących nosem" (jakby to był powód, żeby chcieć komuś dokopać...). Przenosi swoje frustracje na ludzi, którzy nie są niczemu winni, po prostu pracują w jednym miejscu.

W innym również ciągną nosem. Również jest źle. W jeszcze innym tak samo.

Nie wydaje Ci się, że wina nie leży po ich stronie, a po stronie subiektywnego odbioru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOCHAM gdy z braku argumentów ktoś zaczyna się wywyższać poprzez swój wiek.

 

Ale masz rację, przepraszam.

 

Po prostu strasznie mnie wkurzyło to co napisałaś:

Dziewczyno, dorosnij, zobacz ze zycie NIE JEST dobre i ludzie nie beda sie na wszystkimi trzasc, zeby czegos przypadkiem nie powiedziec, bo kogos moze zabolec.

 

Jakbym napisała Ci swój życiorys (no tak, ale przecież TYLKo 18!!), to byłoby Ci wstyd, że coś takiego napisałaś.

 

Zazdroszczę problemów.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brakuje mi clownfiesty odpier***** przez hobbiego i rajbena.

Bożeszuniu REJBEN WRACAJ!

Nieznanego Sprawcy mi też brakuje. Fajny, inteligentny koleś z niego.

Rottena brak.

Candy nie widzę (może ślepam?), Aurorki :(

Czy wszyscy POWARIOWALI i wybrali real lajf? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wszyscy POWARIOWALI i wybrali real lajf? :lol:

 

Taaa. Pod portiernią wirtualnej psychuszki się wymknęli i latają z gołymi dvpami po osiedlu. #potwierdzoneinfo

 

Brak mi wielu osób, które tu się kiedyś udzielały. Niewiadomo czy się cieszyć czy smucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wszyscy POWARIOWALI i wybrali real lajf? :lol:

 

Taaa. Pod portiernią wirtualnej psychuszki się wymknęli i latają z gołymi dvpami po osiedlu. #potwierdzoneinfo

 

Brak mi wielu osób, które tu się kiedyś udzielały. Niewiadomo czy się cieszyć czy smucić.

:D

 

Chyba cieszyć - o ile nie wracają bo tak im dobrze. Gorzej jeśli nie piszą, bo nawet na to brak im siły. Mam nadzieję, że jednak z pierwszego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anka szklanka, ja też mam taką cichą nadzieję, że jednak udało im się zamknąć rozdział żywota pod tytułem "zaburzenia", i to czego szukali na forum teraz znajdują w realu.

 

Ano, niedługo tylko ja tu zostanę by pierdzielić głupoty ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nieproszona krytyka jest jak strzał w stopę dla krytykującego, a są ku temu dwa powodu:

 

1. Osoba krytykowana “odskoczy” od nas emocjonalnie

 

2. Jeśli nasza krytyka jest umotywowana złością/niechęcią, a jej wynik wyjdzie na dobre osobie krytykowanej - nie będziemy mogli wziąć odpowiedzialności za pozytywny owoc naszej źle umotywowanej krytyki.

 

Tak w przerwie technicznej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×