Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pedofil


Kemar

Rekomendowane odpowiedzi

...Homoseksualizm nie jest zaburzeniem. ...

Jest orientacją. Pedofilia również.

O tym, co jest zaburzeniem, co nie, decyduje jak się umówimy.

 

Jakbys ktos skrzywdził dziecko to bym nie miała litosci, zadnej. ŻADNEJ. Dlatego tez popieram zdanie przedmowcow, facet ma ewidentny problem i to ze niby sie ukorzył cos zmienia? Wiecie na 100% ze nic nikomu nie zrobił? Kazdy pedofil twierdzi tak samo, jak i gwałciel albo zabojca ze druga osoba sama chciała, albo ze miała mini itd. Pozostaje zgłosic sie do psychiatry ktory zajmuje sie tego typu leczeniem i brac leki, chodzic na terapie.

Homoseksualizm onegdaj próbowano leczyć lobotomią.

Ciekawe jakbyś zaśpiewała, gdyby się Twój synek przyznał, że jest pedofilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, temat na topie. Trzeba teraz oswajać z pedofilią.

Pedofilia to jest ta sama grupa zaburzeń co homoseksualizm

Homoseksualizm nie jest zaburzeniem. Idź nie mieć racji gdzie indziej.[/color]

 

Bo Ty tak sobie powiesz i tak jest.( sajonara :papa: ) No to zorientuj się, że jest zaburzeniem, jest czymś nienormalnym i niektórzy wymagają leczenia. A to ,że teraz głupota w nauce decyduje to uznaje się nawet ( a i jeszcze więcej z czasem), że homoseksualizm nie jest czymś nienormalnym, ale to nie zmienia tego, że zaburzeniem jest( bo akurat w tych sprawach to nie człowiek decyduje czy jest zaburzenie czy nie).

Pederasta(groźne dla otoczenia), pedofil(groźne dla otoczenia), lesbijka( mniej groźne dla otoczenia, ale nadal groźne. Chyba nawet bardziej groźne od gejów, bo zacieklej wojuje o specjalne prawa dla zboczeńców), homoseksualista( mniej groźne dla otoczenia, ale nadal groźne i też niektórzy wojują o dodatkowe prawa w sferze społecznej dla zboczeńców) ta sama grupa zaburzeń- zboczeńcy. I nawet często homoseksualista okazuje się też pedofilem, pederastą (częściej niż heteroseksualista, to na pewno).

Spójrz prawdzie w oczy , a nie zakłamujesz rzeczywistość.

 

 

I miło mi Kofel, że podzielasz zdanie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to tylko tak zostawię.

 

Homophobes Might Be Hidden Homosexuals

Homophobes should consider a little self-reflection, suggests a new study finding those individuals who are most hostile toward gays and hold strong anti-gay views may themselves have same-sex desires, albeit undercover ones.

https://www.scientificamerican.com/article/homophobes-might-be-hidden-homosexuals/

 

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest orientacją. Pedofilia również.

Pierwszy krok do równouprawnienia pedofilów poczyniony :brawo: W końcu wiele dzieci marzy o tym, aby wpaść w ręce obleśnego "wujka", więc dlaczego tego zabraniać. (to sarkazm)

 

Homoseksualizm onegdaj próbowano leczyć lobotomią.

Czyli uważasz, że nie powinien się leczyć, czy cokolwiek z tym robić?

 

Ciekawe jakbyś zaśpiewała, gdyby się Twój synek przyznał, że jest pedofilem.

Nie wiem jak agusiaww, ale ja bym zadbała o to, aby znalazł się w miejscu odosobnienia. A jakby skrzywdził dziecko, to może i bym go własnoręcznie udusiła. Nie byłby już moim synem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem też po polsku. Pod refleksję.

 

Naukowcy nie mają większych wątpliwości. Najczęściej bywa tak, że ludzie prezentujący najostrzejszy sprzeciw wobec homoseksualistów... sami również odczuwają pociąg seksualny do osób tej samej płci.

 

Najnowsze badanie potwierdzające taką kontrowersyjną tezę przedstawia amerykański "Journal of Personality and Social Psychology". Ustalenia oparto na analizie czterech niezależnych eksperymentów, w których wzięło udział około 160 studentów ze Stanów Zjednoczonych i Niemiec. W ocenie naukowców, wyniki dostarczają nowych dowodów na poparcie teorii psychoanalitycznej, że strach, lęk i niechęć wobec gejów i lesbijek może wynikać z tłumienia przez homofobów własnych pragnień homoseksualnych. - W wielu przypadkach są to ludzie, którzy są w stanie wojny z samym sobą i przenoszą ten wewnętrzny konflikt na zewnątrz - ocenia prof. Richard Ryan z Uniwersytetu Rochester.

http://natemat.pl/9727,obrazaja-bo-sami-sa-homoseksualistami-naukowcy-demaskuja-homofobie

 

37976078.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak agusiaww, ale ja bym zadbała o to, aby znalazł się w miejscu odosobnienia. A jakby skrzywdził dziecko, to może i bym go własnoręcznie udusiła. Nie byłby już moim synem.

 

Ostre słowa...czy nie byłby moim synem, chyba nie umiałabym tak powiedzieć...pewnie byłby ból, złość i nie dowierzanie...trudno mi sobie to wyobrazić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miarodajne--->160 badanych<---i wszystko jasne. I rozumiem też, że jeżeli jestem ostro przeciw pedofilii, to sam jestem kryptopedofilem? Po prostu homolobby (raf raf) nie próżnuje i ima się wszelkich sposobów byle uznać homoseksualizm za normę, np. zatrudniając przygłupich tzw. naukowców by im statystyki i badania na korzyść robili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadają. Czy w Polsce nadal panuje jakieś średniowiecze, renesans albo inna epoka podobna? Ja pier...dziele. Od kiedy niby gwałcenie dzieci przez facetów, a nawet i przypadki kobiet się zdarzają niestety o wiele starszych jest orientacją, którą można porównać do homoseksualizmu, miłości dwóch kobiet, biseksualizmu? :shock: Przecież pedofilia jest czymś obrzydliwym. Paskudnym. A np. miłość dwóch homo facetów nie jest, bo sami decydują, że chcą być w związku ze sobą. Dziecko takiego wpływu nie ma, ponieważ jeszcze uczy się seksualności i na pewno nie chce być dotykane przez jakiegoś starego zboka.

 

Zabolało mnie jeszcze jak przeczytałem ten "mądry" komentarz użytkownika Motio. Zanim weźmiesz do ręki klawiaturę i zaczniesz pisać to najpierw włącz mózg, błagam.

Skąd Ty masz do cholery źródła, że wśród osób, które czują pociąg do tej samej płci częściej występuje pedofilia? Znam sporo takich osób, a żadna z nich nie jest zainteresowana kontaktem seksualnym z dzieckiem. Wśród normalnych, czyli hetero było o wiele więcej takich przypadków. Tak samo jak częściej tacy ludzie nie potrafią wychowywać dzieci swoich, więc potem młodzi i młode mają problemy ze sobą, chorują na depresję itp. Zatem można stwierdzić, że skoro na świecie dominują hetero, a ten świat wygląda niezbyt pozytywnie, tak samo ludzie nie umieją się zachować wobec siebie, robią plotki, awantury, niszczą psychicznie innych oraz przyrodę, znęcają się nad zwierzętami oraz słabszymi ludźmi itp to można powiedzieć, iż taka orientacja jest gorsza i nienormalna, tak?

 

Sam sprawdź prawdzie w oczy, poczytaj sobie WARTOŚCIOWE strony, książki, blogi, ewentualnie sprawdź filmy/dokumenty na temat lgbt, bo nie masz wiedzy w ogóle na ten temat, jak zresztą 90 procent społeczeństwa, ale musisz się wypowiedzieć. Tacy pseudo specjaliści oraz znawcy nie mają nawet pojęcia o tym, iż przez homofobię, obraźliwe teksty w kierunku takich ludzi tacy "odmieńcy" w bardzo młodym wieku potrafią się zabijać, ciąć się, nienawidzą siebie, były także przypadki, że ktoś nie chciał powiedzieć prawdy o sobie i na siłę żenił się z przeciwną płcią, a to jest na pewno ból w psychice takie ukrywanie czegoś ważnego dla nas przez tyle lat. To wszystko tylko dlatego, że kochają inaczej niż większość świata... Tutaj masz przykład wartościowego źródła:

 

P.S Co byś zrobił, jakby ktoś bliski dla Ciebie wyznał Tobie, iż jest w takim związku? Zerwałbyś kontakt z daną osobą tylko z tego jednego głupiego powodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naukowcy nie mają większych wątpliwości. Najczęściej bywa tak, że ludzie prezentujący najostrzejszy sprzeciw wobec homoseksualistów... sami również odczuwają pociąg seksualny do osób tej samej płci.

Typowy Seba gejem? Ciężko mi sobie to wyobrazic. Czytam już o tym nie pierwszy raz. "Naukowcy" nie wpadli na to, że kogoś może to po prostu brzydzić i nie chce mieć kontaktu z takimi osobami? Zwłaszcza, że osoby homoseksualne są w wiekszości mówiąc grzecznie 'niezbyt mądre'. Mam na myśli te śmieszne parady z tęczami i obnoszeniem się ze swoją orientacją. Takie to postępowe, że woli się faceta zamiast kobiety... No i nie mieszajmy gwałcicieli z homoseksualistami, bo to, że tych pierwszych najchętniej by się pokroiło i wrzuciło w worku do rzeki to jest chyba w miarę normalne. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. A np. miłość dwóch homo facetów nie jest, bo sami decydują, że chcą być w związku ze sobą. Dziecko takiego wpływu nie ma, ponieważ jeszcze uczy się seksualności i na pewno nie chce być dotykane przez jakiegoś starego zboka.

Dokładnie tak jest. Uświadomcie to sobie w końcu.

 

Zwłaszcza, że osoby homoseksualne są w wiekszości mówiąc grzecznie 'niezbyt mądre'. Mam na myśli te śmieszne parady z tęczami i obnoszeniem się ze swoją orientacją. Takie to postępowe, że woli się faceta zamiast kobiety... No i nie mieszajmy gwałcicieli z homoseksualistami, bo to, że tych pierwszych najchętniej by się pokroiło i wrzuciło w worku do rzeki to jest chyba w miarę normalne. :)

Po pierwsze tych na paradach z tęczami jest garstka w porównaniu z całą społecznością homoseksualistów. Po drugie jak idzie procesja na Boże Ciało to jest ok, że się ludzie z czymś obnoszą? Po trzecie kogo byś nie kroił i wrzucał w worku do rzeki to nadal mordowanie nie jest "w miarę normalne".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze tych na paradach z tęczami jest garstka w porównaniu z całą społecznością homoseksualistów.

Nie no heteroseksualni ludzie nie chodzą i nie obnoszą się z tym, że są homoseksualni. Wyrywasz z kontekstu.

Po drugie jak idzie procesja na Boże Ciało to jest ok, że się ludzie z czymś obnoszą?

Z niczym się nie obnoszą. To ich religia i taka jest tradycja. Nie chodzą i nie mówią, że to jest dobre i zaakceptujta nas.

Po trzecie kogo byś nie kroił i wrzucał w worku do rzeki to nadal mordowanie nie jest "w miarę normalne".

Nie słyszałaś nigdy jak ktoś mówi 'tych to bym najchętniej wystrzelał' itp? Czy ten ktoś idzie i bawi sie w Brevika? Nie wiem czy celowo czy nie, ale bierzesz wszystko zbyt dosłownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klepcie sobie Kemara po ramieniu i ubolewajcie nad jego "przypadłością" a moim zdaniem powinien być pod nadzorem tak aby zminimalizować ryzyko skrzywdzenia jakiegoś dziecka. Dziecka!

 

Capricorn,

też nie ufam ścierwu i wolałbym takiego lumpa wpierw wykastrować niż zostawić go sam na sam z jakimś dzieckiem .

Osobiscie mam bliska koleżankę , którą zboczony tatuś ruchał w pupę za jej dzieciństwa . Jeb-any hu-j ruchał córkę , bo z innymi dziećmi by się wydało ,,,

Kumpela nigdy mi o tym nie powiedziała , dowiedziałem sie o tym od swojego Przyjaciela , który z nią żył w Związku .

Raz widziałem tego zbuka ( nie wiedziałem jeszcze o nim , jaka to kuuuuuurwa ) normalnie wyglądający Pan w średnim wieku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inaczej staje się pieprzoną wywłoką i paszoł z nią :mrgreen:

 

Licz się ze słowami...

Masz rację. Z tego miejsca przepraszam wszystkie matki które wypinają się na swoje rodzone dzieci dlatego że skrzywdziły kogoś kogo nie widziały na oczy. Macie prawo do wybiórczego okazywania miłości i wcale nie uważam że jest ona przez to słabsza :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego miejsca przepraszam wszystkie matki które wypinają się na swoje rodzone

Matka tego padalca ( o którym wspomniałem wyżej ) stała za nim murem ,,, jak koleś najeżdzał na tego ohydnego pedzia .

Tak więc nie wszystkie matki to zwyrole , są również matki zwyroli ,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W całej dyskusji najmocniej rzuciło mi się w oczy jak Michellea napisała o wyrzeknięciu się swojego syna za zaburzenie psychiczne, o izolacji go za to co myśli i chęci uśmiercenia za czyn który nie jest zabójstwem.

Przeczytaj jeszcze raz co napisałam.

 

A jakby skrzywdził dziecko, to może i bym go własnoręcznie udusiła.

Nie napisałam, że bym go udusiła. Tylko że w przypływie emocji chciała udusić i może to zrobiła.

 

Pisze to ta sama osoba która wojuje za zakazem aborcji piszcząc że dziecko to świętość i trzeba się dla niego poświęcać. Nie nadajesz się na matkę w takim razie Michellea. Matki żywego dziecka (nie gluta w podbrzuszu) zasranym obowiązkiem jest trwać przy dziecku i bronić go nawet jakby był kurva seryjnym zabójcą!!! inaczej staje się pieprzoną wywłoką i paszoł z nią

Dałeś prawdziwy popis swojej wulgarności i buractwa. Brawo. Z pewnością Ty bardzo się nadajesz na ojca.

Wiesz jak mnie obchodzi Twoje zdanie na mój temat? Mogę być dla Ciebie pieprzoną wywłoką, ok. Sam dajesz świadectwo swojego poziomu intelektualnego nazywając tak innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wołodi zaczynasz byc zenujacy z tymi wpisami na temat kobiet-masz problem ze jakas dala Ci kopa to idz na terapie.

 

 

Co do homoseksualistow jest to inna orientacja natomiast pedofil jest zboczeniem, dewiacja. Nie chce mi sie w ten temat wnikac bo nie siedze tu dla gornolotnych dyskusji i szczerze nie chce mi sie niczego nikomu udowadniac bo nie musze nikogo przekonywac, wystarczy poszukac mase badan w necie ze wiekszosc pedofili miala stosunki z kobietami. Homoseksualista tez ma stosunki z kobietami ale jak zaczyna rozumiec ze to nie w tym kierunku to sie nie ślini na widok dziecka, widzicie roznice.? Jak nie, to okulary zalozyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy celowo czy nie, ale bierzesz wszystko zbyt dosłownie.

Bardzo celowo. Bo jak inaczej rozmawiać z kimś kto ma ograniczone możliwości patrzenia na świat i myśli, że ten świat jest wyłącznie czarno biały.

Mocne słowa. ;) Rozświetl mój horyzont. Chętnie podejmę dyskusję z kimś tak nowoczesnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Co do homoseksualistow jest to inna orientacja natomiast pedofil jest zboczeniem, dewiacja. ...

Nie.

Dlaczego nie? Pedofil realizując swoją "orientację" krzywdzi inną osobę, homoseksualista nie (no chyba, że gwałci, ale hetero też gwałcą). Już sam fakt dużej szkodliwości wskazuje na zaburzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×